Świat Marzeń gra internetowa dla Dzieci

Najmłodszym graczom polecamy nową grę Świat Marzeń, jej autorem jest Plinga znana już z takich popularnych gier jak Wiejskie Życie.

Gra jest z gatunku MMORPG i jest coraz popularniejsza na całym świecie. Miejscem gry jest magiczna wioska w tajemniczym lesie gdzie dzieją się dziwne rzeczy i pojawiają się niezwykłe stworzenia. Świat jest zupełnie nierealny, jest taki jaki możemy go sobie wyobrazić sięgając bardzo głęboko do swojej fantazji.

Nasz bohater codziennie ma do wykonania nowe zadania, potrzebuje do tego różnych magicznych przedmiotów i pomocników. Najbardziej pomocne są niedźwiedzie. Robią za nas najcięższe prace, a jedynym wynagrodzeniem jest dżem malinowy. Niedźwiedzie go uwielbiają, ale gdy go zabraknie przestają pracować, dlatego zawsze trzeba pilnować aby kocioł do wyrobu dżemu pracował na okrągło. Inne zwierzęta jakie pojawia się na naszej grze to chomik, wiewiórka, świnka, smok baran i wiele innych. Wywołujemy je na określony przedział czasu przez zakup żywej fantazji i wskazanie stwora jakiego chcemy sobie wyobrazić.

Najfajniejsze w grze są ciągle nowe zadania i misje. To niekończąca się przygoda. Aby wykonać zadanie potrzebujemy wiele przedmiotów, niektóre sa zupełnie zwyczajne, które można wyhodować na polu, a inne są magiczne, uzyskujemy je z pomocą tajemniczych stworów lub produkujemy w dziwnych chatkach.

Grając systematycznie, codziennie nasza kraina się rozbudowuje i powiększa. Dochodzą nowe chatki, nowe zwierzęta i podbijamy nowy nieznany świat.

O poziomie siły naszego bohatera świadczy ilość posiadanych punktów fantazji. Czym więcej tym więcej można dokonać w grze. Aby coś kopić potrzebujemy złotych monet, a uzyskujemy je ze sprzedaży naszych plonów lub za wykonanie specjalnych misji.

Najbardziej wartościowe są księżycowe kryształy, kupuje się za nie najcenniejsze materiały w sklepie. Księżycowe kryształy dostaje się w prezencie za awansowanie w grze lub za wykonanie niektórych misji. Co tydzień otrzymuje się premię za systematyczna grę. Księżycowe kryształy można tez kupić za prawdziwe pieniądze. Taka opcja Premium jest zawsze dostępna dla graczy którzy są niecierpliwi i chcę szybciej awansować.

W grze warto pomagać innym graczom, można się wybrać w wycieczkę do ich wirtualnego świata, tam zbierać za nich plony, a w nagrodę otrzymać punkty fantazji, złote monety i różne przydatne przedmioty. Czym częściej pomagamy i mamy więcej Przyjaciół tym bardziej możemy liczyć na pomoc innych.

Stwórz swój własny Świat Marzeń, rejestracja nic nie kosztuje i można grac za darmo: