Gra internetowa Wiejskie życie

Gry z gatunku MMORPG zyskują sobie coraz większe uznanie wśród młodych użytkowników Internetu. Jest to bezpłatna rozrywka oraz możliwość kontaktu i innymi ludźmi mającymi podobne zainteresowania. Dla początkujących graczy polecamy spokojną i przyjemną gierką "Wiejskie życie"

Aby grać nie potrzeba niczego instalować na swoim komputerze, wystarczy wejść na stronę gry i rozpocząć swoją farmerką przygodę. Po kilku minutach grania, "Wiejskie życie" wciąga nas na dobre. Zalecane jest zarejestrowanie się w grze lub skorzystanie z logowania na konto na Facebooku, umożliwia to zapisywanie stanu gry, i kontynuowanie zabawy po przerwie.

Gra szybko uzależnia, nawet jak robimy sobie przerwę, to w tym czasie rośnie nam zboże, dojrzewają owoce na drzewach, kury znoszą jajka, a krowy dają mleko. Gracz staje się gospodarzem, który musi nad tym wszystkim zapanować. Musi zaplanować, co posadzić, z czego szybko uzyska duży plon.

Na początku zaczynamy od małej zagrody, jest tu tylko młyn, jedna krowa, jabłonka i kilka grządek. Korzystając z porad farmera, uczymy się jak zbierać koniczynę i jak nakarmić nią krowę. Zadowolona krowa da nam mleko i dalej możemy przetworzyć ją we własnej sero-maszynie na pyszny ser.

Równocześnie możemy uprawiać zboże, hodować kury i założyć pasiekę. Gdy będziemy się dobrze gospodarzyć, to w naszej stodole będzie przybywało plonów. Możemy je samodzielnie przetwarzać różnych maszynach lub sprzedawać nadwyżki sąsiadom.

Za uzyskane monety, kupujemy nasiona i inne przydatne sprzęty i materiały. Praca na farmie to zajęcie dla cierpliwych, aby osiągać plony trzeba poświęcić spora czasu. Niektóre rośliny dojrzewają po 5 minutach od posadzenia, a na inne trzeba czekać wiele godzin. Gdy chcemy przyśpieszyć wegetację trzeba skorzystać z nawozów lub podlewania. Nawóz można kopić w sklepie, jednak trzeba go oszczędnie używać, bo gdy się skończy, pozostanie nam tylko cierpliwie czekać, aż rośliny powoli same dojrzeją.

W grę można grać za darmo, jednak niecierpliwi mogą dokupić sobie dukaty płacąc prawdziwymi pieniędzmi w systemie płatności internetowej lub SMSem. Posiadając dukaty wszystko przebiega szybciej, możemy stosować super wydajne nawozy, podlewać lub nawet zamówić korzystna pogodę.

Po wielu dniach pracy nasza farma wygląda imponująco, wszystko kwitnie, owocuje, a zwierzęta są nakarmione i zadowolone. Stać nas na zakup domy, szklarni, maszyn rolniczych oraz na zdobienie naszej farmy.

Zawsze możemy liczyć na pomoc sąsiada oraz sami oferować pomoc innym. Nie czekaj dłużej już teraz załóż swoją własna farmę, zobacz jak przyjemne może być "Wiejskie życie".