Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:58 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Polityka na forum gier - zakazana!
PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 1:02 pm 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Wto Mar 24, 2015 3:38 pm
Postów: 13
Panowie, to, co ostatnio dzieje się zwłaszcza na blogach, doprowadza mnie do bardzo poważnego zdenerwowania. Nie taki mieliśmy pomysł na blogi - chodziło nam zdecydowanie o sprawy związane z grami, a nie politykierstwo czy teksty o jajecznicy.
1. Przede wszystkim, nie chcemy na blogach żadnych tekstów o polityce, chyba, że są powiązane z grami - tak jak "genialne" pomysły różnorakich ustawodawców z kraju i ze świata, że wspomnę choćby Niemców i ściganie za zabijanie postaci w grach, albo Greków, uznających gry komputerowe za formę zakazanego hazardu.
2. O religii tym bardziej, chyba że znów schodzi na gry komputerowe, jak w przypadku Anglikan burzących się o manchesterską katedrę w Resistance czy wyjątkowo niezręczne podejście Japończyków do pewnych rzeczy.
3. Żadnego najeżdżania jeden na drugiego. W OGÓLE.
W wypadku niezastosowania się, będziemy wyciągać konsekwencje - na dobry początek, wykluczenie z udziału w konkursach.?

W kolejnych postach, uzasadnia się tą decyzję faktem, że ten serwis o grach i dla graczy, zatem ci, co go czytają nie powinni być zainteresowani czymś takim jak polityka, czy wręcz zgodnie z zakazem, NIE WOLNO im się interesować, ani rozmawiać na ten temat na terenie serwisu.

Co ciekawe, nie wystosowano takiego ograniczenia względem żadnych innych blogów niezwiązanych z grami jak np. tych z recenzjami filmowymi, czy książkowymi. To oczywiście dlatego, że na tamtych, nie dochodzi do tak prymitywnych i za przeproszeniem gówniarskich przepychanek, między niektórymi użytkownikami, którzy chyba nie widzieli nigdy w życiu dojrzałej dyskusji. Czemu jednak postanowiono wymierzyć karę wszystkim piszącym ów blogi, a nie krzykaczom? Tego nie wiem.

Zdenerwowały mnie też komentarze, w których pisano, że graczom się po prostu takich treści, nie chce czytać, to nikogo nie interesuje was może tak, Graczy nie.", co z tego, że na blogach pisze się coś co kogoś nie interesuje? Zawsze myślałem, że blogi są to czyjeś przemyślenia na tematy dowolne, pisane najbardziej dla autora i, że nikogo się nie zmusza do wchodzenia na blog, jeśli nie ma takiej chęci. Rozumiem, że moderatorzy muszą to czytać, bo oni to kontrolują, ale im się za to płaci i taki jest ich za przeproszeniem psi obowiązek i trudno, ze ICH to nie interesuje.

Wkurzył mnie też komentarz jednego z użytkowników, w którym napisał, ze w ich planach, blogi miały wyglądać inaczej, niż tak jak to wygląda teraz. Zawsze mi się wydawało, ze serwisy - a zwłaszcza takie jak ten - rozwijają się i ewoluują w stronę pomysłów i potrzeb swoich użytkowników, a nie planów ich twórców. Po to chyba są te hasła z: "serwisem tworzonym przez użytkowników", aby nie dochodziło do takich sytuacji, kiedy wprowadza się nowy ZAKAZ, którego (jak dotąd) nie poparł nikt poza pomysłodawcami.

Ogółem jestem straszliwie zły na to, w jakim kierunku ewoluują serwisy z grami i osobiście odbieram to, co się dzieje, jako najzwyklejsze odbieranie mi prawa głosu. Można to uznać za przesadę, ale jeśli na wszelkich innych serwisach nie ma takich ograniczeń, to coś jest na rzeczy. Poza tym, byłem przywiązany min. ze względu na blogi, które i regularnie czytałem i dawały mi radość, że ktoś czyta i wyciąga jakieś wnioski z tego, co ja czasem napiszę. Nie miałem, co prawda już ochoty pisać o polityce, ale to nie zmienia w niczym faktu, że takie jawne odbieranie nam praw, jakie wcześniej mieliśmy jest karygodne.


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności