Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:56 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wizyta u babci
PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 4:26 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sty 11, 2015 3:26 pm
Postów: 201
  1. Nigdy nie odwiedzam babci z pustymi rękoma, zaniosę jej ulubiony bukiet kwiatów
    zbierz 15 goździków
  2. Hej co jest szczeniak został opuszczony przez ludzi któży wyjechali na wakacje znajdzmy nowy dom szczeniakowi ale czy to on czy ona? Odgadnij 2 razy jego płeć
  3. Babcia będzie mnie uczyć jak zarabiać na kukurydzy w starym stylu, z młyna osiołka muszę się przygotować
    zbierz 25 kukurydzy
  4. jestem podekscytowany aby zobaczyć ten klasyczny młyn z osiołka niesamowite jakie oni mieli rzeczy w czasach babci
    daj do młyna osiołka 60 kukurydzy
  5. niesamowite ze ta mąka wygląda tak samo jak z normalnego młyna zobaczymy czy chleb z tej mąki kukurydzianej tez będzie taki sam zrób 60 chlebów z mąki kukurydzianej
  6. Cóż, to było interesujące, ale muszę przygotować się do szkoły.Jedyne co musisz zrobić, to znaleźć prezenty dla moich drogich kolegów!
    zbierz 10 długopisów od sąsiadów


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Wizyta u babci
PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 4:29 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sty 11, 2015 3:26 pm
Postów: 201
II wersja

  1. Babcie nie odwiedza się z pustymi rękami. Tym razem mam dla niej bukiet jej ulubionych kwiatków!
    Zbierz 30 niebieskich róż.
  2. A co to...? Szczeniaczek! Ktoś go porzucił, pewnie nie wiedząc co z nim zrobić podczas wakacji. Co za barbarzyństwo! Trzeba się nim zaopiekować! Hmmm... ciekawe, czy to on, czy ona?
    Wygraj 2 razy.
  3. Świetnie! Babcia pokaże mi, jak wyrabiało się kieeeedyś w dawnych czasach mąkę kukurydzianą. I to przy użyciu osiołkowego młyna! Należy go przygotować!
    Zbierz 50 razy kukurydzę.
  4. To niesamowite, że tak stary młyn jeszcze działa! I jak kiedyś ludzie wyrabiali mąkę...
    Wyprodukuj 80 razy mąkę kukurydzianą.
  5. Niesamowite! Spójrz na te kiwi! Ledwo co zostały posadzone, a już dojrzały! Zróbmy z nich najsmaczniejszy jogurt świata! Mmmm, pycha!
    Wyprodukuj 100 jogurtów kiwi.
  6. Ojej to wszystko bardzo interesujące, ale ja muszę szykować się do szkoły. Potrzebuję prezentów dla moich znajomych z klasy!
    Zbierz 10 zabawnych długopisów od sąsiadów.

nagroda: Domek Kosmatego


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności