Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:43 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przynęta
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 12:05 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Czw Lip 19, 2018 8:26 am
Postów: 27
Witam,,czy zrobił ktoś zadanie z potworem który przez przynętę doprowadza do pułapki podwodnej,,jeżeli tak to proszę o skrina,,,Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Przynęta
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 2:06 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
To widzę ,że nie tylko ja mam ten problem. Zadanie zrobili wszyscy którzy na domowej mapie maja Atlantycki Artefakt. Pytanie jednak czy zaglądają na to forum :!: Screena chyba nie dostaniesz bo po zrobieniu zadania zapewne Przynęty znikają jak sądzę więc poprosimy o wskazówki.
Pierwsza - trzeba poprowadzić Przynęty od Diabła Morskiego do Pułapki. Elementy musza się stykać za sobą. Źle ustawiony po próbie sprawdzenia będzie zaznaczony na czerwono


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przynęta
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 6:19 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Nie Sty 14, 2018 11:49 pm
Postów: 60
Jest taka strona z pomocą do gry. Pokazane są tam wszystkie lokacje:
http://knightsandbrides.wikia.com/wiki/Geography

To o czym jest pytanie znajduje się dokładnie na tej mapce:
http://knightsandbrides.wikia.com/wiki/File:Map_signal_source_ru07.jpg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przynęta
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 7:22 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
Chyba nie umiem liczyć. Oni maja 11 Przynęt a ja tylko 10. To niby jak mam ułożyć zwłaszcza ,że wyprodukowałem 3 "małe" przynęty a nowych się po prostu nie da?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przynęta
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 7:37 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Nie Sty 14, 2018 11:49 pm
Postów: 60
Do zrobienia jest 10 "prostych" i 2 "zakręcające". Ta, którą widać w pułapce już była na mapce. Z resztą w "Zatęchłym laboratorium" :) (świetna nazwa) jest napisane ile jeszcze przynęt zostało do zrobienia (klik w laboratorium i kiedy próbujemy zrobić przynętę pod spodem napisane mamy- pozostało:... (ilość)). Te 12 przynęt pozwala połączyć przynęty tak jak na obrazku z podpowiedzi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przynęta
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 8:58 am 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Czw Lip 19, 2018 8:26 am
Postów: 27
Ja mam 12 i nie mogę złożyć,,masakra


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przynęta
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 11:04 am 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Nie Sty 14, 2018 11:49 pm
Postów: 60
Bler11- zobacz jak na obrazku są one połączone (link wyżej w stronie z podpowiedzią). Trzeba usunąć wszystkie kamienie, muszle itp. żeby spasowało. Zauważ, że jak łączysz przynęty to one na siebie "zachodzą". Może tutaj problem że układasz je za szeroko i dlatego nie pasują?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przynęta
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 5:14 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
Mi jeszcze zostało trochę kamieni do zebrania ale obawiam się ,że to nie ma żadnego znaczenia (przynajmniej tak było w poprzednich zadaniach). I tak z 3 "krótkimi" Przynętami chyba nie mam szans na ułożenie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przynęta
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 8:00 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Nie Sty 14, 2018 11:49 pm
Postów: 60
Agrawen- miałeś do zrobienia tylko 3 przynęty? Jest ich dokładnie 12 (jak pisałam wcześniej, 2 zakręcające i 10 prostych). Zobacz w "zatęchłym laboratorium", może coś pominąłeś? Co oznaczają "krótkie" przynęty? Chodzi o te "zakręcające"? Pisząc o usunięciu wszystkich kamieni, muszli itp. miałam na myśli te, które stoją na drodze do ułożenia przynęty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Przynęta
PostWysłany: Śro Wrz 26, 2018 5:14 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
U mnie tak nie było. Nie miałem limitów. Pewnie gdybym chciał zrobić więcej "zakręcających" to też by mi się udało skoro zrobiłem 3. W sumie mam 11 a dwunasta jest w środku Pułapki (w jednym z wcześniejszych postów podałem błędną liczbę) . Niczego nie pominąłem bo ilość przynęt limitują Sieci a tych już nie posiadam w Magazynie czyli wszystkie zużyłem. Będę próbował złożyć ale to nie pierwszy quest którego zapewne nie udało mi się zrobić więc się nie zdziwię porażką. Z kolei zerkanie na rosyjską stronę w celu ciągłego sprawdzania czy robię dobrze czy źle uważam za dziwne. Przecież nie na tym powinna polegać gra.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności