Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:02 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tablica ogłoszeń
PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 12:05 am 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Nie Sty 14, 2018 11:49 pm
Postów: 60
Witam,
W jaki sposób na tablicy ogłoszeń mogę znaleźć sąsiadów? I wysyłać komuś znaki ufności? Czy jest jakaś ukryta zakładka której nie widzę? Mogę tylko wyzwać kogoś na pojedynek (mam tylko taką zakładkę), jeżeli chodzi o sąsiadów nie ma nic... Mam 24 poziom


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Tablica ogłoszeń
PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 12:36 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
W obecnej wersji gry się nie da znaleźć sąsiadów a ci co wyzywają na pojedynek są zawsze anonimowi. Jedynym sposobem jest wykorzystanie zakładek Koledzy/Znajomi/Zalotnicy/ Kolegów pozyskujesz zapraszając ich - zamykasz pełny ekran i na górze po lewej masz taką zakładkę. klikasz i wybierasz opcję środkową. Ona pokaże ci nicki graczy których możesz zaprosić . niestety nie znam innego sposobu zaproszenia i obawiam się że taki nie istnieje, Chyba że przez Naszą Klasę ale ja z tego nie korzystam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tablica ogłoszeń
PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 12:48 am 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Nie Sty 14, 2018 11:49 pm
Postów: 60
Dziękuję za odpowiedź, jeżeli chodzi o znajomych to dokładnie w ten sposób zapraszam jak opisałeś. Bardziej chodzi mi o wysyłanie "znaków ufności". Ostatnio od znajomego dostałam w prezencie "list" i chciałabym się odwdzięczyć ale nie bardzo wiem gdzie mogę go znaleźć lub wyprodukować?... Na forum przeczytałam że służy do tego właśnie tablica ogłoszeń, stąd moje pytanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tablica ogłoszeń
PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 2:44 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
Znaki ufności kupujesz ma Rynku za rubiny czy jak się to tam nazywa. A jedyny sposób na odwdzięczenie się tym samym znakiem ufności jest pójście na jego mapę. Chyba na informacji pocztowej da się wejść ale pewny nie jestem. Bardzo dawno tego nie robiłem. Można też poszukać nicka po różnych rankingach ale to jest bardzo pracochłonne i niepewne co do wyniku


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności