Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 11:26 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Baśniowy Witraż i Baśniowe Przygody
PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 1:57 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
Próbowałem ulepszyć do końca Witraż ale zabrakło mi Baśniowych Fragmentów. Wiem ,że te fragmenty można znaleźć w Baśniowych Przygodach. Tylko nie wiem które to są bo na pewno nie jest to zadanie Wyjaśnienie Tajemnicy Witraża.


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Baśniowy Witraż i Baśniowe Przygody
PostWysłany: Nie Lis 11, 2018 9:32 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
Agrawen napisał(a):
Próbowałem ulepszyć do końca Witraż ale zabrakło mi Baśniowych Fragmentów. Wiem ,że te fragmenty można znaleźć w Baśniowych Przygodach. Tylko nie wiem które to są bo na pewno nie jest to zadanie Wyjaśnienie Tajemnicy Witraża.


Co jakiś czas dają czasowy Event w którym można zdobyć Baśniowe fragmenty. Dawno już nie było więc jest prawdopodobne że w najbliższym czasie mogą go dać. Trzeba cierpliwie czekać :D.
Obecnie posiadam 82 fragmenty, więc też mi brakuje :D

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Baśniowy Witraż i Baśniowe Przygody
PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 5:52 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Nie Sty 14, 2018 11:49 pm
Postów: 60
W "Zakazanej Bibliotece" znajdziesz fragmenty. Jak połączysz wszystkie lustra, przejdziesz przez główne drzwi do kolejnej planszy, gdzie masz tylko 30 minut na oczyszczenie lokacji i przejście do kolejnej (tak jak w niektórych Eventach wchodzi się do podziemi).
Musisz jednak zaopatrzyć się w naprawdę dużo energii i dużą pojemność sterowca, bo jak już tam się znajdziesz to przez 30 minut oczyszczasz planszę i zbierasz wszystko, bo nie puści Cię dalej. Po drodze znajdujesz "worki" z baśniowymi fragmentami.
Mi udało się tam wejść, jednak zabrakło mi energii i pojemności sterowca żeby wszystko pozbierać, zostawiłam to więc na później jak uzbieram sporo energii :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Baśniowy Witraż i Baśniowe Przygody
PostWysłany: Śro Lis 14, 2018 12:16 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
Dziękuję. Jestem właśnie na mapie Biblioteki i nie mogę znaleźć Portalu. który niby mam odbudować. Próbowałem cokolwiek zrobić z Lustrami ale nic nie działa ani Obrót ani Przesunięcie ani nic. Więc chyba lipa z dalszej gry


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Baśniowy Witraż i Baśniowe Przygody
PostWysłany: Śro Lis 14, 2018 5:42 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Nie Sty 14, 2018 11:49 pm
Postów: 60
Poleciałam do tej lokacji żeby pomóc :) (nie było mnie tu jakiś czas bo jak pisałam wcześniej muszę uzbierać sporo energii). Żeby dojść do tych drzwi o których pisałam wcześniej musisz po drodze wykonać zadania z księgi (Czerwona królowa nr. 1, 2 i 3)- to te największe "lustra" a raczej "otchłanie" do których musisz się udać, i "tchnąć życie" we wszystkie elementy- pomalować postacie zestawem gawędziarza :) Po drodze, czyszcząc lokacje znajdujesz złamane lustra, które trzeba naprawić żeby przejść dalej (po kolei do tych ksiąg strumień światła masz skierowany na kolejne portale które trzeba otworzyć). Luster z tego co pamiętam nie trzeba ani obracać ani przesuwać. Wystarczy że w nie klikniesz, i jeżeli nie jest pęknięte odwróci się samo, a jak jest pęknięte to ląduje w magazynie i u tego "okularnika" co stoi w lewym górnym rogu wymienisz (złamane lustro i strona księgi = nowe lustro). Stronę księgi otrzymasz po wykonaniu zadań z czerwonej księgi (jak wyżej, nr. 1, 2 i 3)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Baśniowy Witraż i Baśniowe Przygody
PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 12:02 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
Dziwnie są tu robione te przygody. Kilka dni temu klikałem na bramę i nic się nie działo. A wczoraj przeszedłem dalej tak ,że dziękuję za pomoc. Chciałbym jeszcze wiedzieć ile to energii będę potrzebował w ostatnim etapie. Rzędy jakich liczb - 1000, 10000, 20000 energii? Czy może jeszcze więcej?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Baśniowy Witraż i Baśniowe Przygody
PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 10:30 am 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Nie Sty 14, 2018 11:49 pm
Postów: 60
Nie wiem dokładnie ile energii. Musisz "wyczyścić" planszę aby móc przejść dalej do podziemi, pozbierać wszystko co będziesz czyścił (jak coś zostanie nie puści Cię dalej do podziemi- stąd też przydatna będzie duża pojemność sterowca). Nie trzeba wyzerować planszy z wszystkich surowców, musisz po prostu znaleźć wszystkie fragmenty i kufry żeby przejść dalej. Nie wiem co po przejściu do kolejnego podziemia bo nie udało mi się tam znaleźć :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Baśniowy Witraż i Baśniowe Przygody
PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 2:19 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Nie Sty 14, 2018 11:49 pm
Postów: 60
Byłam dzisiaj na tej mapce, 1000 energii nie wystarczyło mi na jedną lokację. Później schodzi się niżej i zakładam, że jest kolejna strona do czyszczenia. Zniechęcające jest to, że czyszcząc lokację nie zawsze ona wyłania się spod chmur, na co schodzi naprawdę dużo energii- żeby trafić w odpowiednie obiekty. Zostawiam to na sam koniec jak już założę kolonie w innych lokacjach (ta zdecydowanie podoba mi się najmniej, pewnie przez to, że jest tylko 30 minut na oczyszczenie mapki, i jak się nie wyrobisz- przepada- czyli od nowa musisz wejść przez drzwi i od nowa czyścić już to co było wcześniej oczyszczone)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności