Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:23 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wielkie Miecze
PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 6:26 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
Znalazłem 2 części postumentu Wielkich Mieczy na Jeziorze Smutku ale dalej nie mogę go zbudować. Czego jeszcze mi potrzeba?


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Wielkie Miecze
PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 8:39 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Czw Maj 07, 2015 1:37 pm
Postów: 49
a czego ci brakuje?pewnie czesci do obeliksu jak tak to znajdziesz je w kamieniach tych duzych po 110 energi badz tych wiuekszych jeszcze ja nazbieralem w tej krainie jezioraz tych po 110 energi nie zawsze wpadalo z kazdego kamienia wiec uzbroj sie w cierpliowsc bo tych czesci bedziesz musial pare znalesc


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wielkie Miecze
PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 3:27 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
A możesz dokładnie napisać ile? Mam 5 części obelisku ale dalej nic się nie da zrobić a został mi ostatni duży kamień. No chyba ,że jeszcze coś jest na ty fragmentach mapki, które jeszcze nie odkryłem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wielkie Miecze
PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 7:47 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Czw Maj 07, 2015 1:37 pm
Postów: 49
tak zajrzalem na twoja mapke i nie widze bys budowal te miecze ,rob pokolei etap po etapie w pierwszymmmam chyba 3 czesci obeliksu potrrzebne potem nastepne -te czesci wpadaja losowo wiec ciezko powiedziec kiedyje dostaniesz-duze kamienie trzeba rozbijac ja tez dostalem z kamieni co bylo trzeba 90 energi poswiecici - nie probowalem rozbijac tych weilkich kamieni na tej drugiej krainie co sa za 144 wszytsko zebralem na tym jeziorze -mam w magazynie pare sztuk ale tego nie mozna przesylac jako prezent niestety


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wielkie Miecze
PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 11:22 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
No nie buduję bo nie mam takiej opcji. Upewniam się - tylko te części obelisku są potrzebne do zbudowania tych mieczy? Może czegoś nie mam? Nie zrobiłem questa albo czegoś innego.
Już wiem - po prostu nie wiedziałem że odłamki posągu w częściach a podstawa od której się buduje to dwie różne rzeczy. Niestety tych kawałków dalej mam za mało a dużych kamieni +100 już nie widzę na tej mapie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności