Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:21 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Geolog
PostWysłany: Śro Wrz 02, 2015 9:59 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
Od niedawna mamy nowy sposób na wydobywanie niektórych surowców na niektórych mapkach. Ja osobiście mam kłopot w zrozumieniu co zrobić żeby zacząć wydobywać. Zrobiłem półtora zadania zostało mi rozpocząć poszukiwania. Niestety trzykrotne próby kończyły się fiaskiem i przepadkiem surowców i produktów potrzebnych do uruchomienia wydobycia w Ukrytej Dolinie. Niestety nie da się wypróbować tam gdzie już wyczyściłem prawie wszystko czyli w Mieście Gnomów, gdzie zostało mi tylko Żelazo do wydobycia. Może komuś się udało i da jakieś rady w tej sprawie. Bo w moich działaniach trzymałem się opisu, ale nic mi się nie zgadza - to znaczy strzałka Geokompasu nie wskazuje na dół tylko w bok. Byłbym wdzięczny za pomoc. Najlepiej krok po kroku.


Ostatnio edytowany przez Agrawen, Pią Wrz 04, 2015 9:37 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Geolog
PostWysłany: Śro Wrz 02, 2015 10:43 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Czw Maj 07, 2015 1:37 pm
Postów: 49
Powiem tak zrobilem ten caly kompas zaladowalem i geologa i polecialem do doliny jeziora .wypakowalem umiescilem kompas uruchomilem go no i pokazal strzalka w dol ok to teraz dam geologa no i probuje w roznyhchmiejscach jak pisaloale nie dalo sie tej misji przejsc wiec zrezygnowalem nie bede tracilczasu skonczyulem misje za rubinki -10 szt trudno niech strace. a geologa niby w dobrymmiejscu ustawilem jakpisalo ale nie zaliczalo tej misji,a koneic dalem by wydobywal surowiec ale wydobywal i wydobywal i nic wiec odlecialem i dotej pory minela doba nie sprawdzilem bo jakos mnie nie ciagnie by sprawdzic czy cvos znalzl obojetne mi to surowce mozan zbonusow tez dostac
cos nie dokonca chyba ta aktualiacja jest sprawdzona jzu nei mowie o zamku jakie nakaldy materialow trzeba miec to jakas masakra


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Geolog
PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 9:32 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Wto Wrz 15, 2015 9:09 pm
Postów: 3
Witam, bardzo się uparłem na zadanie z geologa i chciałem je wykonać nie płacąc za to żadnych rubinów. Oczywiście musze przyznać że upór się opłacił, jednak nie jestem zadowolony z efektów.
Przez jakiś tydzień latałem do Jeziora Smutku by w końcu coś z tym zadaniem zdziałać, za każdym razem robiłem tak jak opisywano w wiadomości na ten temat od administracji.
Za każdym razem kończyło się to fiaskiem, czyli ustaw geokompas, wykonaj działanie poszukiwań, kieruj się strzałką w tej linii ustaw geologa i oczekuj na sukces :O
Marzenie :P
Ustawiłeś o kilka stopni za daleko i nic z tego nie wychodziło, nawet Super Geolog sie mylił chociaż miał znacznie większe pole poszukiwań.

Aż w końcu postanowiłem zrobić to po swojemu. Wyprodukowałem cztery geokompasy, zebrałem materiały dla każdego do poszukiwania a także geologa, podkreślam że zwykłego ze znacznie mniejszym zasięgiem poszukiwań, oczywiście witaminki do rozpoczęcia poszukiwań przez geologa również trafiły na pokład :D

Dotarłem na miejsce rozładunku, cel diamenty, liczyłem na jakiś zysk ;)
Kompasy rozmieściłem w czterech rogach gór otaczających Jezioro, następnie dostałem z każdego inny kierunek, jak każdy sie juz domyśla przecięły się w jednym miejscu. Dla większej pewności i już dużej niechęci do tych poszukiwań zrobiłem sobie mapke z liniami przecięć. W punkcie skrzyżowań umieściłem geologa. Na moje pewne 99 % tego schematu, udało się od strzała :)
W ten sposób wkońcu coś wydobyłem, jednak co z tego jak trafiłem na żyłe diamentów do której musze podejść posiadając 180 energii. Innymi słowy wydobywanie na dalekich ziemiach działa na tych samych zasadach co ścinanie drzew.

Po wielkich trudach itd. mając nadzieje że do twojego magazynu trafi troche diamentów musisz sie jeszcze szykować na strate energii w większej ilości :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Geolog
PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 9:59 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Czw Maj 07, 2015 1:37 pm
Postów: 49
pokico ja mam jakies zapasy na czarna godizne bede sie martwil jakz acznie brakowac ich to rusz esie z tymgeologiem ,co gorsza dziskolejna aktualiacja troche za czesto te nowosci sa robione nie mozan nadazyc by poprzednei zrobic a co dopiero zabrac sie za nowe uzbieranie amterialu na zamekt potrwa tygodniamy anie zamierzam rubinami przechodzic ta gre


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności