Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:23 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: cyrkowa dolina
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 1:16 am 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Czw Maj 07, 2015 1:37 pm
Postów: 49
nie wiem jak u innych ale ja mam odslonieta juz cala mgle wszytskie prezenty pozbierane cyrkowe jakie moglemi i.....i jak tu uzbierac nanastepnelvl juzniemowie zeu dzina za 500 monetniewykupuetej karuzeli czycotamjestbo nie uzbierambo temonetyzaprezenty cyrkowesie dostajeajak juzniemamto figazmakiem,dodatkowo postawilem geologaipokzalo mikierunek gdziemamszukac wykopalsika no i pokazalokierunek to geolog mi znalzlajakasmal skrzynke niecyrkowai to 2razy tosamo bylo bo 2 proby byly ,a narubinach niekazdy gra i nie kazdy mamozliwosci byczyscvic cala doline,bo tagracorazbardzijebedzieuzalezniona odrubinowigraczy ktorzy za wszelkacenebeda chceil i wsyztsko osiagnac,zaznaczeejszczeze niema molziowsci wymiany kolekcji cyrkowej ani dawania monet


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: cyrkowa dolina
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 8:54 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Pon Cze 15, 2015 10:26 am
Postów: 125
Ja odkryłem tylko ok połowy mapy ale mam tylko 2/5 monet mimo zrobienia wszystkich dotychczasowych zadań. Łatwo można wyliczyć - prawdopodobnie zadania nie da się zrobić no chyba że będzie jakiś extra-quest ale w to wątpię. U mnie dodatkowo pojawiły się bugi po dzisiejszej aktualizacji.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności