Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 11:28 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Katastrofalne błędy
PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 1:01 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Wto Paź 31, 2017 12:51 pm
Postów: 3
witam
co się dzieje ?? za każdym razem gdy sie loguje do gry to jest inaczej a w tej chwili po zalogowaniu nie mam ani magazynu ani zadnych zwierząt czy maszyn które były tam umieszczone ... naprawdę zastanawiam sie czy taki stan to nie zgłosić do prawnika np bo tu chodzi o realna kasę która została włozona w grę ...
dlaczego gra sie nie zapisuje normalnie tylko raz tak a raz inaczej ?
dlaczego gra zabiera mi to co do tej pory zrobiłem , podając np że misja ukończona ale profitów z niej zero ... do kogo sie mam zwrócić z tym problemem ??
Adam


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Katastrofalne błędy
PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 6:49 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Gru 12, 2014 7:29 pm
Postów: 141
Zgłoś to do Plingi. Formularz kontaktowy jest bezpośrednio w grze. W menu pomoc.

Czasami takie problemy są tymczasowe, po aktualizacji wszystko wraca do normy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Katastrofalne błędy
PostWysłany: Śro Lis 01, 2017 6:41 am 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Wto Paź 31, 2017 12:51 pm
Postów: 3
Dziś to nawet rozszerzenia sie cofnęły ... nadmieniam iz mam na poczcie dane ile i kiedy kupowalem dukatów ... co wiecej po napisaniu do suportu zniknęła mi tez zakładka POMOC choć odpowiedzieli ze badają i problem jest im znany ... trochę to dziwne sie robi ... lubię tę grę ale takie coś to już jest przesada ... nie wiem ile czasu bede musiał czekać na przywrócenie do stanu jaki miałem , zrobiłem wszystko o czym było napisane w pomocy i nic ...
Adam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Katastrofalne błędy
PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 5:31 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Gru 12, 2014 7:29 pm
Postów: 141
Zakładka pomoc powinna być dostępna nawet baz zalogowania. Gdy otworzy się grę w trybie próbnym.
Wiem, że sprawy finansowe zawsze załatwiają w pierwszej kolejności, więc powinni się wkrótce skontaktować.

w międzyczasie:
Spróbuj uruchomić grę na innej przeglądarce, np. Opera, Chrome lub Firefox. Sprawdź, czy przeglądarka nie ma włączonej blokady reklam, np. Adblock. Zauważyłem, ze ostatnio okienka zachęcające do wyłączenia AdBlocka przesłaniają inne przyciski i to może być powodem.

Warto też spróbować wyczyścić cache i ciasteczka.
(jednocześnie klawisze CTRL, SHIFT, Delete)

Powodem niezapisywania ostatniego stanu gry, może być niska przepustowość łącza internetowego. Dlatego przed wyłączeniem gry warto poczekać dłuższą chwilę, aby stan gry zdążył się zapisać na serwerze.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności