Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:06 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Etapy gry
PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 1:24 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Mar 23, 2017 1:18 pm
Postów: 3
Witam. Na innej stronie o grze Klondike znalazłam wypowiedź dotyczącą jednego z etapów gry. Już jakiś czas gram w tą grę i jak do tej pory nie spotkałam się z czymś takim jak "etap". Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym są te "etapy", ile ich jest i do czego służą?


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Etapy gry
PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 12:55 am 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
Lena napisał(a):
Witam. Na innej stronie o grze Klondike znalazłam wypowiedź dotyczącą jednego z etapów gry. Już jakiś czas gram w tą grę i jak do tej pory nie spotkałam się z czymś takim jak "etap". Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym są te "etapy", ile ich jest i do czego służą?


To zależy jak brzmiało zdanie. Dobre by było byś skopiowała to zdanie i wkleiła w ten post.
Być może chodzi o etap budowy jakiejś fabryki albo obiektu np w 1-szym etapie budowy jakiejś fabryki potrzeba 15 desek, 20 gwoździ, 30 cegieł, w drugim etapie budowy potrzeba: 15 szyb, 20 dachówek, 10 stołków itd.

Inaczej etap czyli kolejność, następny krok (np. budowy w przypadku gry)

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Etapy gry
PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 11:48 am 
Offline
osłuchany
osłuchany
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Mar 23, 2017 1:18 pm
Postów: 3
Nie, nie.. nie etap budowy. Gram już wystarczająco długo żeby wiedzieć, że nie dotyczyło to budowy. Jak znajdę to wkleję. Ale sens był właśnie taki, że gra rzekomo (?) miałaby się składać z 3 lub więcej etapów - możliwe, że chodziło o lokacje. Wydaje mi się, że np. te z Doliny Granatowych Szczytów to ten pierwszy etap. Ale właśnie pewna nie jestem.
-----
Znalazłam. Tu na forum w temacie odnośnie mapy Grzęzawiska.

_Reniutek_ napisał(a):
Ja osobiście nie miałam problemu z utworzeniem mapy Grzęzawiska... z tym, że nie jesteś pierwszą osobą, która o to pyta.

Problem tam leżał w niezrozumieniu samego pojęcia: mapa Grzęzawiska.
Ta mapa to nie jest nowa lokacja do zdobycia, aktywacja tej mapy rozpoczyna II etap gry, usuwa część chmury z tej głównej mapy wyżej na północ. Po jej aktywacji, czyli po usunięciu chmury na mapie pojawiają się trzy nowe lokacje do zdobycia: Skalp, Chandamas i Miraże.
(...)


Więc, jak to jest z tymi etapami?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Etapy gry
PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 12:19 am 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
Lena napisał(a):
Nie, nie.. nie etap budowy. Gram już wystarczająco długo żeby wiedzieć, że nie dotyczyło to budowy. Jak znajdę to wkleję. Ale sens był właśnie taki, że gra rzekomo (?) miałaby się składać z 3 lub więcej etapów - możliwe, że chodziło o lokacje. Wydaje mi się, że np. te z Doliny Granatowych Szczytów to ten pierwszy etap. Ale właśnie pewna nie jestem.
-----
Znalazłam. Tu na forum w temacie odnośnie mapy Grzęzawiska.

_Reniutek_ napisał(a):
Ja osobiście nie miałam problemu z utworzeniem mapy Grzęzawiska... z tym, że nie jesteś pierwszą osobą, która o to pyta.

Problem tam leżał w niezrozumieniu samego pojęcia: mapa Grzęzawiska.
Ta mapa to nie jest nowa lokacja do zdobycia, aktywacja tej mapy rozpoczyna II etap gry, usuwa część chmury z tej głównej mapy wyżej na północ. Po jej aktywacji, czyli po usunięciu chmury na mapie pojawiają się trzy nowe lokacje do zdobycia: Skalp, Chandamas i Miraże.
(...)


Więc, jak to jest z tymi etapami?



Etap, czyli kolejność.
Etapami czyli kolejno otwiera się zza chmur teren na którym jest kilka lokalizacji.
Chodzi o grupę czyli kilka lokalizacji które otwierają się i są dostępne dla gracza w zależności co jest do wykonania, zwykle jest to mapa, ale mając samolot one chyba otwierają się automatycznie gdyż samolotem doleci się wszędzie. Ja też miałam problem z wykonaniem mapy Grzęzawiska, po kupieniu samolotu i zbudowaniu lotniska problemu z otwieraniem się (etapów - terenów) zniknął i nie mam problemu. Po każdej aktualizacji mam widoczne lokalizacje. Czyli sumując w tej grze samolot jest bardzo przydatny.

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Etapy gry
PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 8:45 am 
Offline
osłuchany
osłuchany
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Mar 23, 2017 1:18 pm
Postów: 3
Dzięki wielkie za pomoc. Już się martwiłam, że coś istotnego przegapiłam w grze. Samolot zakupiłam już dawno temu i przyznam Ci rację - jest niezwykle przydatny :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności