Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:08 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zadania codzienne
PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 1:46 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Sty 04, 2019 1:57 pm
Postów: 37
:) Widzę, że temat zszedł na inne tory niż był zamierzony :) Otóż nie chodziło mi o pomaganie, bo sam pomagam lub nie jak sam chcę, ale o denerwujące sytuacje ograniczone czasem, gdy zabierasz się za coś i nie możesz dokończyć z przyczyn od siebie niezależnych! Dany event powinien być oznaczony, kto jest w stanie go dokończyć. Bo w tej chwili początkujący gracze tracą dużo czasu, energii i materiałów na robienie eventu aby tuż przed metą zorientować się, że nie ma możliwości aby go dokończyli. To bardzo frustrujące!


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Zadania codzienne
PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 8:36 am 
Offline
uzależniony
uzależniony
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Mar 01, 2018 7:59 pm
Postów: 62
hamistrz napisał(a):
:) Widzę, że temat zszedł na inne tory niż był zamierzony :) Otóż nie chodziło mi o pomaganie, bo sam pomagam lub nie jak sam chcę, ale o denerwujące sytuacje ograniczone czasem, gdy zabierasz się za coś i nie możesz dokończyć z przyczyn od siebie niezależnych! Dany event powinien być oznaczony, kto jest w stanie go dokończyć. Bo w tej chwili początkujący gracze tracą dużo czasu, energii i materiałów na robienie eventu aby tuż przed metą zorientować się, że nie ma możliwości aby go dokończyli. To bardzo frustrujące!

pomaganie i wykonywanie zadań jest ze sobą połączone:)
Każde zadanie można zrobić o wyznaczonym czasie, gdy masz dobrego towarzysza i sam umiesz współpracować. Na codzienne zadania wystarczyła mądra pomoc. Wystarczy mieć duże spichlerze i pomoc innych. Na forum przeważnie można się dowiedzieć czy zadanie jest łatwe, można też wcześniej przygotować produkty, gdy ktoś wcześniej uprzedzi co jest do roboty. Nie każde zadanie jest opłacalne, więc warto czytać wskazówki innych. Na początku, nie trzeba na siłę robić zadań. Ważne są duże spichlerze, duże fabryki i możemy próbować robić więcej zadań:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zadania codzienne
PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 7:02 pm 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Nie Gru 02, 2018 10:02 am
Postów: 13
hamistrz napisał(a):
Sorry, ale mam inne zdanie na ten temat. Na początku powinno być bardzo łatwo a w miarę zdobywania umiejętności coraz trudniej. A więc powinno być odwrotnie.Szkoda, chyba zakończę grę w klondike :(

a ja konkubine wciagnałam do gry....zrobiła w dwa lata to co ja w 5...fakt miała i fachowa pomoc wiec nie ma gadania ze ktos dyskryminowany....jedynie to co mnie nerwi ze szmaragdy wywala na byle coja lev 88 ona 87 ...jedyne co to jej planszy nie odwiedzam bo zaraz by kłotnia był..a tak potrzebuje tego a tego tyle i juz..do czasu oczywiscie bo sa zadania ktore mususz wykonac sam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności