Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:24 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Na co wydać szmaragdy?
PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 10:50 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Gru 18, 2014 1:25 pm
Postów: 29
Uzbierało mi się trochę szmaragdów, chciałabym je dobrze zainwestować.
Na co najlepiej je wydać? Nowe sanie, hotele, na kota, czy może coś innego?
Czekam na wasze propozycje.


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Na co wydać szmaragdy?
PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 12:30 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Gru 26, 2014 6:04 pm
Postów: 22
Pierwszym zakupem powinien być hotel, zwłaszcza dla graczy na niższych poziomach, którzy maja mało kasy. W hotelu cena za zatrudnienie jest stała 5400 za 72 godz. Potem jeśli chcesz hodować dużo ptaków to pies i ptaszarnia nie potrzebna.
Warty jest zakup złotego inkubatora jak już ma się psa , dzięki niemu i hodowli pawi jest kolekcja indygo czyli kasy nam nie braknie , następnie kolekcja jesienna dzięki której mamy mleko i PD oraz kolekcja damska która także daje niezłe PD, sumując nabijamy level bez stresu , kasy mamy na wszystko co chcemy bez wysiłku , mleko mamy bez hodowania krów wiec trawy dla królików wystarcza.
Ja myślę, że po hotelu dobrym rozwiązaniem jest też fontanna. Wychodzi lepiej na trawę i ziarno. Ja na tym zyskałam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na co wydać szmaragdy?
PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 2:56 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
A skąd/ jak można zdobyć pawie? Czy one są dostępne do zakupu w sklepie od jakiegoś określonego poziomu gry? Nie widzę u siebie w sklepie pawia do zakupu (nawet gdyby była taka możliwość na wyższym poziomie gry, zwracam na to uwagę, bo owcę widzę) czy możliwości odblokowania zakupu pawi za rubiny... A może są do zdobycia/ zamiany na której z innych stacji? Jeżeli chodzi o złoty inkubator to czytam z opisu, że mogę zrobić w nim 'turbo' gęsi i indyki... też nie ma nic na temat pawi... więc co ma złoty inkubator wspólnego z kolekcją indygo... nie rozumiem też związku posiadania psa i złotego inkubatora... nie widzę u siebie również kolekcji damskiej... w sklepie mam dwa rodzaje fontanny za rubiny i za złoto... ja kupiłam akurat za złoto.. i w niej mogę przerobić surowce na trawę i jaśmin... ziarna u mnie nie ma.... także prosiłabym bardzo o rozwinięcie tematu... :)))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na co wydać szmaragdy?
PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 6:26 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Gru 14, 2014 7:03 pm
Postów: 204
Słyszałem, że ci co graja na NK maja pawia, może i u nas się wkrótce pojawi.

Ja tylko odradzam zakup większych sani, za szmaragdy się tylko odblokowuje możliwość kupienia, a potem dopiero trzeba zapłacić monetami (bardzo dużo)
Sanie i tak trzeba wymienić na Orlim Gnieździe (tu nie potrzeba szmaragdów)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na co wydać szmaragdy?
PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 2:59 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 1:27 am
Postów: 33
_Reniutek_ ,
pawie można wyhodować w złotym inkubatorze; 1 paw to 10 pawich jaj + 100 ogni. Pierwsze jaja dostałam w czasie wykonywania zadań (niestety nie pamiętam jakich i na którym to było poziomie gry). Można jaja też zdobyć od pawi na stacjach Indygo i Chandamas. A związek pawi z kolekcją indygo jest taki, że z pawich gniazd otrzymujesz jaja bądź elementy kolekcji indygo. :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na co wydać szmaragdy?
PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 3:07 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Toooo teraz już wiem co w trawie piszczy... :)

Natomiast kolekcja indygo, a dokładnie jeden komplet to 50.000 złotych monet czyli niezły zastrzyk gotówki :)
To zbieram teraz na złoty inkubator :) Pawie jaja dostałam już z jakichś zadań i pozbierałam trochę po znajomych więc na pierwszego pawia już mam:)

Dzięki za odpowiedź... :))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na co wydać szmaragdy?
PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 3:51 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 2:23 am
Postów: 39
jesli ktos potrzebuje pawich jaj na wlasna hodowle to pisac do mnie, mam ich ok 5000. ja rowniez polecam hotel na poczatek. potem inkubator zloty, potem pies,


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na co wydać szmaragdy?
PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 12:21 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 12:42 pm
Postów: 29
Coraz bardziej cieszę się z zakupu kotów - hoduje dużo ptaków i szukanie jaj było dość uciążliwe...
Natomiast żałuję, że kupiłam ptaszarnię - przy dużej ilości kur jaja i tak są wszędzie ;)

_________________
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351
Oraz stronę z propozycjami : https://plingapl.uservoice.com/forums/265501-klondike


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności