Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:47 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Powitanie dla graczy gry Klondike...
PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 10:41 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Witam Wszystkich serdecznie,
po dacie pierwszego postu admina widzę, że forum jest nowe. Na ten moment mamy tutaj na naszej grze kilka 'suchych' podstawowych, ale bardzo ważnych informacji na temat gry. Ponieważ nie ma możliwości wysyłania prywatnych wiadomości do forumowiczów i nie mam zatem możliwości zapytania admina, nie koniecznie w takiej formie publicznej :) postanowiłam popełnić ten czyn tutaj...

Drogi Adminie czy mogę się trochę porządzić na tej części forum czyli na grze Klondike?... Możesz mi zadać pytanie: Ale co masz na myśli?... Już tłumaczę... Mianowicie chciałabym aby to forum było miejscem gdzie nie tylko wymieniamy podstawowe informacje na temat gry, co jest oczywiście bardzo ważne, bo stanowi skarb dla każdego myślącego gracza... Brakuje w samej grze opcji czatu pomiędzy graczami... a czasami chce się o tak pogadać o grze, ale nie koniecznie o zasadach... Istnieje w necie kilka serwerów gdzie jest ta gra i nie mam na myśli nk czy fb, każdy z nich ma inne aktualizacje, inwentarze, itp., itd.... Na samej stronie plingi nie ma takiego normalnie jak to forum miejsca gdzie gracze mogliby sobie pogadać...stąd ta moja propozycja...

Pozdrawiam jako pierwsza ja _Reniutek_ :))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Powitanie dla graczy gry Klondike...
PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 10:49 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Dobry pomysł:)pozdrawiam
_VRIL_


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Powitanie dla graczy gry Klondike...
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 12:33 am 
Offline
bywalec
bywalec
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 11:46 pm
Postów: 19
witam serdecznie znajome "twarze" :)

przychylam się do prośby autorki tematu
z racji mocno utrudnionego kontaktu sąsiedzkiego bezpośrednio w grze brakuje nam miejsca do luźnych pogaduszek, do dzielenia się spostrzeżeniami i doświadczeniem
mam więc nadzieję, że "kolorowa strona mocy" pozwoli nam się tu trochę popanoszyć :)

zostawiłabym dla administracji jakieś słodkości, ale nie chciałabym zaczynać swojej przygody z tym forum od próby przekupstwa ;)

pozdrawiam
mosla vel Sonea

p.s. do tej pory bardzo brakowało mi polskiego forum klondike, dlatego niezmiernie się cieszę, że powstało to miejsce :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Powitanie dla graczy gry Klondike...
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 1:01 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
To ja wczoraj znalazłam całkiem przypadkowo to forum... Jest ono podpięte bezpośrednio do linku, który jest w temacie zaraz na samej górze strony tego forum. Nie będę tutaj go kopiować, bo każdy może sam go bardzo szybko znaleźć...

Wczoraj zaczęłam od razu napastować Ciebie _VRIL_ [:P :)] z tego względu, że czytałam Twoje wszystkie wiadomości z free giftami z poradami ze szczególną uwagą, mając oczywiście nadzieję na to, że znajdę w Tobie szybko 'ułana do zrobienia powstania'... Od Ciebie dowiedziałam się, że jest kilka serwerów i niestety nie pokrywają się one ze sobą jeżeli chodzi o aktualizacje i rozszerzenia do gry z tym związane...

Ja zarejestrowałam się przez inną stronę, niż jest podana w linku... natomiast jak zobaczyłam po jego sprawdzeniu, że jestem zalogowana dokładnie w tym samym miejscu co wcześniej, to wiedziałam od razu, że to ten sam serwer... no i ucieszyłam się również przeogromnie, tak jak Ty Sonea, że wreszcie jest miejsce=forum gdzie będzie można się powymieniać informacjami... Osobiście nie robi mi to żadnej różnicy z jakiej strony się loguje do gry...

Zmieniam Drogi Adminie "link w ulubionych na moim komputerze" na ten z tego forum...
...tylko proszę odezwij się do nas... chociaż słówko... jedno... może być nawet tylko pół... proszę... ^^... :)

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Powitanie dla graczy gry Klondike...
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 1:07 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Gru 12, 2014 7:29 pm
Postów: 141
Witam graczy Klondike. To nowe forum i cieszę się, że je odwiedzacie.
Zachęcam wszystkich aby grali na naszej stronie, w porównaniu z innymi serwerami nie ma tu tylu reklam, czyli gra chodzi stabilniej.
Forum jest na zmodyfikowanym skrypcie, gdzie główny nacisk położona na ochronę przed spamem. Z tego powodu są tu pewne ograniczenia:
  • nie działają KLIKALNE linki,
  • wyłączone są prywatne wiadomości,
  • ukryte dane użytkowników.
  • Niestety nie ma tu osobnego czatu.

Pomysł z przeznaczeniem jednego wątku na "niby czat" jest dobrym rozwiązaniem, mam nadzieje, że gracze będą z niego korzystali.

pozdrawiam
admin


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Powitanie dla graczy gry Klondike...
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 2:06 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 2:23 am
Postów: 39
no no. coraz wiecej ciekawych graczy tu widze :)
oby tak dalej.
a co do roznic gry to juz pisalem pod watkiem kopalni, NK ma aktualny stan gry, FB i inne sa daleko w tyle, zagladam czasami na NK bo potem wiem co i jak tu u nas. i czeka nas sporo aktualizacji jeszcze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Powitanie dla graczy gry Klondike...
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 2:18 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Gru 14, 2014 7:03 pm
Postów: 204
Klondike najszybciej był na Facebooku i NK, grałem tam i wcale mi się nie podobało.
Te same budynki do rozbudowy wymagają więcej surowców. Gra na NK jest moderowana, jest więcej ograniczeń z pozyskiwaniu nowych sąsiadów. Tak samo na Facebooku nie można dodać znajomych z poza Facebooka :o
Ja gram na tym serwerze i jest OK.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Powitanie dla graczy gry Klondike...
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 2:25 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 2:23 am
Postów: 39
facebook i ten serwer sa polaczone w jakis sposob chyba, bo mam znajomych co graja na FB, a ja gram na klondike.pl od poczatku. na FB raz sie zalogowalem i byla tam nowa wioska ale widzialem swoje konto na propozycjach znajomych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Powitanie dla graczy gry Klondike...
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 5:12 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:36 am
Postów: 24
Witam wszystkich graczy Klondike :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności