Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:40 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 7:28 am 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
atron napisał(a):
Miałem na Uchcie owce a w Orlim krowy. czy da sie to kontynuować w jakiś sposób, czy po posągach jest już definitywny koniec?

Na Uchcie i Orlim już nie będziesz mógł kontynuować ale w Pieśni Wiatru i Indygo tak.
atron napisał(a):
Drugie pytanie, czy jest sens przemiany w osadę Orlego, jeśli jeszcze nie zebrałem wszystkiego? Zamiana na osadę to korzyść czy raczej strata?


Ja bym się wstrzymał i doczyścił do końca.


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 10:18 pm 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Sob Lut 20, 2016 9:51 pm
Postów: 17
VRIL - dzięki za wskazówki :)

Trafiłem na zadanie - Droga na Północ. Muszę przewieźć do Polar - Side: szyny, sweterek i... i nie wiem co. Na obrazeczku jest blacha falista a w opisie - " przywieź łupki. Czy to błąd tłumaczenia?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 1:13 am 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
atron napisał(a):
VRIL - dzięki za wskazówki :)

Trafiłem na zadanie - Droga na Północ. Muszę przewieźć do Polar - Side: szyny, sweterek i... i nie wiem co. Na obrazeczku jest blacha falista a w opisie - " przywieź łupki. Czy to błąd tłumaczenia?

W takich zadaniach wystarczy załadować a po chwili wyrzucić z sań na stacji głównej.W taki sposób zadanie będziesz miał zaliczone i możesz pokombinować o który towar chodzi;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Śro Mar 16, 2016 7:33 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Pią Wrz 04, 2015 11:14 am
Postów: 4
Hej mam takie pytanko :) mam misję do zrobienia "Ratunek" (z Kaldosu) i w tym zadaniu muszę wymienić skrzynki z gruszkami w Sunrise. Ale co zrobić skoro jeszcze tam nie dotarłam? Może mi ktoś pomóc??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Kwi 18, 2016 12:01 pm 
Offline
bywalec
bywalec
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 15, 2016 2:05 pm
Postów: 12
Miejscowość: W-wa
No to musisz tam dotrzeć. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 10:53 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Witam
Nie wiem o co chodzi, ale nie mogę wejść na konto.Co wejdę to mam odśwież stronę.I tak już od ponad godziny :shock:
A u was jak z logowaniem?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 8:22 am 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Kwi 07, 2015 1:35 pm
Postów: 21
VRIL napisał(a):
Witam
Nie wiem o co chodzi, ale nie mogę wejść na konto.Co wejdę to mam odśwież stronę.I tak już od ponad godziny :shock:
A u was jak z logowaniem?


U mnie niestety to samo i już od wczoraj po aktualizacji tak się robi ze grac nie idzie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 12:06 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
monia260689 napisał(a):
VRIL napisał(a):
Witam
Nie wiem o co chodzi, ale nie mogę wejść na konto.Co wejdę to mam odśwież stronę.I tak już od ponad godziny :shock:
A u was jak z logowaniem?


U mnie niestety to samo i już od wczoraj po aktualizacji tak się robi ze grac nie idzie


Po zalogowaniu na konto musisz odświeżać stronę?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 12:38 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Nie rozumiem tylko jednego, dlaczego mogę wejść na konto bratanka, a na moje nie ...
Na koncie bratanka nie muszę odświeżać strony i to mnie dziwi.O co więc chodzi ?Może ktoś mi się włamał na konto?hmm 0.0


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 5:25 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
VRIL napisał(a):
Nie rozumiem tylko jednego, dlaczego mogę wejść na konto bratanka, a na moje nie ...
Na koncie bratanka nie muszę odświeżać strony i to mnie dziwi.O co więc chodzi ?Może ktoś mi się włamał na konto?hmm 0.0



;) Ten temat był już poruszony na forum... nie pamiętam jednak na jakim topiku.... i z tego co pamiętam dość dawno... wtedy jakoś wspólnie z forumowiczami doszliśmy do tego, że każda kolejna aktualizacja powoduje obciążenie mapy głównej... czyli... czym mamy wyższy poziom tym 'problem' jest większy z tym odświeżaniem... wtedy też rozwiązaniem było dość gruntowne wyczyszczenie pamięci komputera.... ze śmieci pamięci na dysku i ciastek w przeglądarce... bo... pomimo, że to gra sieciowa... to zapisuje się dość dużo z niej w "spiżarkach" dyskowych... :)))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności