Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:08 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 7:15 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Nie działa mi teraz gra...
Rano było wszystko ok... Teraz jak wchodzę na plinga pojawia się komunikat: 502 Bad Gateway...
Wiadomo coś Wam o tym? :)

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 8:39 pm 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączenie: Wto Maj 19, 2015 3:06 pm
Postów: 2
u mnie tez padlo ok 20
spokojnie moze cos Harry Potter namieszal:p :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 9:50 am 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Pią Lip 10, 2015 3:55 pm
Postów: 3
w tej chwili mam odblokowane tylko 3 misje z tego jedna zajmie mi baaaardzo dużo czasu... jak odblokować większą ilość misji?
może jest gdzieś jakaś rozpiska z misjami i co trzeba zrobić żeby się uaktywniły?
( teraz mam odblokowane: jubiler, złota palma cz.1, legenda cz.3)



i mam jeszcze jedno pytanie ;)
chciałam wybudować most na południe, bo powoli kończą mi się zasoby... ale nie dostałam jeszcze takiej misji :P
jeśli wybuduję go dziś, to czy misja będzie automatycznie zaliczona jak tylko się pojawi? czy lepiej czekać i budować dopiero jak dostanę misję?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 3:10 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Sob Maj 09, 2015 5:26 pm
Postów: 66
Spokojnie możesz budować most, jak pamiętam nie ma misji co do mostu.
Misje będą Ci się pojawiając z czasem odblokowywania poszczególnych lokalizacji...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 7:38 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
igni1102 napisał(a):
w tej chwili mam odblokowane tylko 3 misje z tego jedna zajmie mi baaaardzo dużo czasu... jak odblokować większą ilość misji?
może jest gdzieś jakaś rozpiska z misjami i co trzeba zrobić żeby się uaktywniły?
( teraz mam odblokowane: jubiler, złota palma cz.1, legenda cz.3)


Nowe misje zależą od dwóch czynników...
-pojawiają się w trakcie lub po tym jak zakańczasz jakąś z tych co robisz... one idą w ciągu i często jest tak, że jedna zależy od drugiej.... nie ma co przyspieszać, żeby nie "zakopać się" z produkcją surowców, które są najczęściej w dość dużych ilościach do nich potrzebne...
-pojawiają się jak zdobywasz kolejne poziomy gry... czym dalej tym trudniej... dla graczy z niższymi poziomami łatwiejsze zadania/ misje... dla tych z wyższymi trudniejsze (czyt. potrzebne są surowce z tych budynków co je możesz budować dopiero jak zdobywasz wymagany poziom gry... bądź też ilość jest już niemal "hurtowa")

Ja już na forum tutaj kiedyś opisywałam dość szczegółowo, kiedy pojawiają się misje graczowi mafioska... poczytaj trochę to forum to znajdziesz więcej info na ten temat... Wejdź też na temat z linkami do stron z poradnikami do gry Klondike... tam też można znaleźć wiele ciekawych wskazówek...

igni1102 napisał(a):
i mam jeszcze jedno pytanie ;)
chciałam wybudować most na południe, bo powoli kończą mi się zasoby... ale nie dostałam jeszcze takiej misji :P
jeśli wybuduję go dziś, to czy misja będzie automatycznie zaliczona jak tylko się pojawi? czy lepiej czekać i budować dopiero jak dostanę misję?


Oczywiście, że do mostu jest misja... nazywa się: Podróż na wschód... także cierpliwie czekaj... wstrzymaj się z budową właśnie ze względu na surowce... do mostu potrzeba ich dość dużo, a na tym etapie jak nie masz fabryk produkcja zajmuje nieco czasu... :) w tej misji produkujesz dość dużo surowców do tego mostu... lecz i tak nie wystarczają pod te co odblokowują kolejne etapy budowy... :)
Jeżeli się pośpieszyłaś i go już zrobiłaś to się nie martw... gra zaliczy ten most... :) pojedyncze=unikatowe budowle zalicza nawet jak je zrobimy wcześniej... wiem to, bo przećwiczyłam to na budowaniu budynków na innych lokacjach... :)

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Śro Wrz 16, 2015 2:04 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Kwi 07, 2015 1:35 pm
Postów: 21
Hej mam pytanie jak sobie radzicie z mechanizmami bo w kolejnych zadaniach ciągle się powtarzają najpierw do motyla później znowu, a teraz mam zadanie zrobić 3 a do każdego 5 farb a tam mnóstwo niebieskich wyciągów trzeba całą energię marnuję na warzywa. Macie jakiś lepszy sposób?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Nie Wrz 20, 2015 10:18 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Sob Maj 09, 2015 5:26 pm
Postów: 66
nie ma lepszego sposobu :P
Zostaje ewentualnie szmaragdy zamienić na przedmioty (zawsze to jakiś sposób).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pią Paź 16, 2015 1:30 am 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Wto Wrz 29, 2015 1:36 am
Postów: 12
Ha! Wreszcie się dostałam na forum i będę miała kontakt z ludźmi z serwera :) Witam cieplutko.
Chciałam spytać o jakąś stronkę z info na temat gry, gdzie mogłabym dowiedzieć się czegoś o nowościach. Na przykład o towarzyszach tym razem. Plinga nie rozpieszcza informacjami...

I jeszcze: jak dodać robaki do poszukiwanych przedmiotów?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Gru 01, 2015 3:48 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 3:32 pm
Postów: 27
Witam!

W zasadzie, jestem też tu nowa ale prowadzę forum gry Klondike od chwili gdy tylko ukazała się polska wersja.
Gram na FB i zachęcam do odwiedzin forum gry Klondike, które znajduje się na moim serwerze
Proszę tego nie uznać jako spam ale jako pomoc. Oczywiście, w miarę możliwości, będę starła się też pomóc, odpowiadając tutaj na pytania
a Was także zachęcam do pisania na w/w forum. :)

YellowHen, robaki możesz jedynie wystawić w kramie, tzn. Ty wystawiasz coś i prosisz w zamian robaki. :)

_________________
Jestem kobietą :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Śro Gru 02, 2015 6:21 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Nie Wrz 13, 2015 11:26 pm
Postów: 4
hogan napisał(a):

YellowHen, robaki możesz jedynie wystawić w kramie, tzn. Ty wystawiasz coś i prosisz w zamian robaki. :)



Myślę, że w domu rybaka można kliknąć plusikiem na robaki, tam są one potrzebne do zrobienia spławików

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności