Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:52 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 2:14 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 3:32 pm
Postów: 27
Napiszę tak.
Jak ja zaczynałam przygodę z tą grą, to od początku bardzo mi się spodobała, mimo że nie miałam prawie nic a każdy surowiec był
na skalę złota. :) I dawało mi to ogromną radość, jak udało mi się chociaż jedną deskę zrobić czy żelazo, itd.
Gram już chyba jakoś trzy lata będzie i cały czas zaskakują mnie czymś nowym, nigdy w tej grze się nie nudzę a Nowi Gracze, chcieliby
aby od początku było im wszystko podane na tacy :D
Tak się nie da, trochę wytrwałości w to włóż. A z czasem zobaczysz, że wszystko stanie się łatwiejsze do pokonania.
Dziś na przykład, gdzie już niczego się nie spodziewałam, zaskoczyli mnie nową lokalizacją "jarmark cudów".
Tylko iść i zbierać a dodatkowo można imbir z drzew osiki zdobyć jak komuś zabrakło do wybudowania worka z prezentami.
Poza tym, nawet jak ktoś do końca worka nie wybuduje, to i tak zbierze część prezentów... a w nowej lokalizacji, tyle
prezentów, że aż byłam zdziwiona. To chyba najlepsza ich wysepka jaka była dotychczas. :P
Wcześniej też, pisałam abyś zgłosił się do mnie, jak czegoś potrzebujesz... na co więc czekasz? :D

Nowa lokalizacja "Jarmark cudów"

_________________
Jestem kobietą :)


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 4:39 pm 
Offline
sympatyk
sympatyk

Dołączenie: Nie Gru 06, 2015 10:34 pm
Postów: 8
Ale i tak zeby podniesc to co najcenniejsze trzeba mieć całą mase energii, bo w tych małych paczkach straszna lipa jest :(

_________________
nick na freeware.info.pl: psycho4rent (lvl 18)
klondike na fb - id: 958629807512146 (lvl 40)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 5:58 pm 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Sob Gru 12, 2015 6:21 pm
Postów: 12
psycho4rent napisał(a):
Ale i tak zeby podniesc to co najcenniejsze trzeba mieć całą mase energii, bo w tych małych paczkach straszna lipa jest :(


co do paczek to się zgodzę,lipa jest.co do energii to ja nie posiadam piekarni, ale sobie radze jakoś.ja zbieram pasek energii+jakieś ciasto (20,15 jednos.)+ odwiedziny u znajomych i zawsze te 100 energii mi się nazbiera.

zbieraj co ci najbardziej jest potrzebne. z węgla dużo wyskakuje energii, wiec opłaca go się rozwalać.później na raz go zawieźć na główna stacje jak pasek energii znów się uzbiera.trochę to trwa, ale trzeba sobie jakoś radzić. dlatego nie lubię czasówek, od groma traci się energetyków żeby jak najwięcej z takiej lokacji wyrwać


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 12:08 am 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 3:32 pm
Postów: 27
Doradzę też, że u sąsiadów najlepiej jest kopać kopalnię a jak jest jeszcze nieczynna, to zawalisko a jak to też sąsiad ma niedostępne, to most, który trzeba zbudować jeszcze na początku gry. Z tego wylatuje najwięcej energii. Przy jednych odwiedzinach, jak u mnie, to przynajmniej 3x energia wylatuje na pięć zwykłych łopat.
Także więc, nie ma co lamentować, bo też kiedyś zaczynałam i było ciężko ale teraz też nie jest wcale lekko bo na przykład kamienie czy drzewa, mają
po 285 energii, tzn. tyle trzeba użyć aby rozwalić. :)

_________________
Jestem kobietą :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 11:19 am 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Nie Sty 04, 2015 7:50 pm
Postów: 27
Dorzucę swoje 3 grosze .... energia dobrze wylatuje u sąsiadów z białych płotków, ze spichlerza, z dmuchaczy szkła, na lokacjach sporo energii jest w drzewach (plastry miodu), więc spokojnie można sobie uzbierać trochę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 11:59 am 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Sob Gru 12, 2015 6:21 pm
Postów: 12
jak już jesteśmy przy temacie energii to z jednym się nie zgodzę.chodzi mi o tych dmuchaczy szkła.żebym nie próbował,ale próbowałem i to kilka razy i nic, nawet na 5 łopat.zwalisko sporadycznie,ale więcej już kopalnia daje.co do mostu to się zgodzę w 100%. z plotami natomiast rożnie bywa.drogowskazy tez dają energie. ja szukam energii w namiotach i zagrodach.


jednak najbardziej lubię jej szukać w skrytkach :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 2:45 pm 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Sob Gru 12, 2015 6:21 pm
Postów: 12
chodzi mi o te złote monety potrzebne do zakręcenia kołem (fortuny?). z tego co wiem pojawiają się na lokacjach czasowych.mam otwarte 2 takie lokacje (zimowa i jarmark), ale jeszcze nie dostałem (znalazłem) żadnej. macie to samo? jeśli ktoś dostał taka monetę, to z czego ona wypadła? myślę ze takie dostawanie monet z czegoś jest losowe,ale możne i mi się poszczęści


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 5:15 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 3:32 pm
Postów: 27
werty0007 napisał(a):
chodzi mi o te złote monety potrzebne do zakręcenia kołem (fortuny?). z tego co wiem pojawiają się na lokacjach czasowych.mam otwarte 2 takie lokacje (zimowa i jarmark), ale jeszcze nie dostałem (znalazłem) żadnej. macie to samo? jeśli ktoś dostał taka monetę, to z czego ona wypadła? myślę ze takie dostawanie monet z czegoś jest losowe,ale możne i mi się poszczęści


Monety do loterii dostaje się od Administracji w prezentach, można też wylosować w loterii kręcenia diabelskim młynem, który ma się na swojej stacji.
Ale nie pamiętam skąd był ten młyn... chyba z dodatkowej lokalizacji z karuzelami.

Diabelski młyn:
Image

Image


Czasem są w innych prezentach, skrzyniach ale to bardzo sporadycznie i raczej nie ma na to patentu :)

_________________
Jestem kobietą :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 5:17 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 3:32 pm
Postów: 27
psycho4rent napisał(a):
Ale i tak zeby podniesc to co najcenniejsze trzeba mieć całą mase energii, bo w tych małych paczkach straszna lipa jest :(

Nie mogę w grze do Ciebie odpisać, bo nie mogę nic wysłać, bo limit się wyczerpał. Przyjęłam Ciebie do pomocy, teraz wybierz punkty, które mam "oczyścić? :)
Wybieraj te, co potrzebują najwięcej energii.

_________________
Jestem kobietą :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 6:46 pm 
Offline
sympatyk
sympatyk

Dołączenie: Nie Gru 06, 2015 10:34 pm
Postów: 8
hogan napisał(a):
psycho4rent napisał(a):
Ale i tak zeby podniesc to co najcenniejsze trzeba mieć całą mase energii, bo w tych małych paczkach straszna lipa jest :(

Nie mogę w grze do Ciebie odpisać, bo nie mogę nic wysłać, bo limit się wyczerpał. Przyjęłam Ciebie do pomocy, teraz wybierz punkty, które mam "oczyścić? :)
Wybieraj te, co potrzebują najwięcej energii.

juz wysłałem na vollmond. :) a jak cos to pisz śmiało na pw na fb. ;)

_________________
nick na freeware.info.pl: psycho4rent (lvl 18)
klondike na fb - id: 958629807512146 (lvl 40)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności