Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:04 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 6:41 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Kropekk :) ale ja się wcale nie gniewam na Ciebie:) Jeżeli tak odebrałeś mój wpis to pewnie takie miał 'zabarwienie'... :)))

Mnie często ponosi ułańska fantazja i zbyt "kwiecieście" się wyrażam... kto mnie już pozna, to wie, że zawsze użyję dwóch więcej zamiast mniej słów...:) a to czasami budzi konsternacje u rozmówców, bo nie za bardzo wiedzą o co mi chodzi... :) Lubię po prostu słowo pisane, lubię zabawę słowami, jestem trochę gadułą dyskutantem.... Język polski jest naprawdę bogatym, co za tym idzie dość trudnym, ale za to ładnym słowotwórczo językiem... :) Jestem prawdziwym molem książkowym, uwielbiam fantasy pisane, nie mam telewizora w domu bo szkoda mi na niego czasu i szczerze to cierpię bardzo widząc jak ludzie piszą ze sobą używając maksymalnych takich jak tylko się da skrótów...:)

Najważniejsze, że mamy wreszcie czat :) taki gdzie można sobie ot tak pogadać... no i bardzo mi miło, że zareagowałeś na nasze wiadomości o forum i że podjąłeś z nami rozmowę, a nie jesteś tylko czytelnikiem... piszę o tym, bo zauważyłam zwiększoną ilość przeczytanych wpisów, co pewnie jest odzewem na wiadomości które piszemy z VRIL... mam nadzieję, że z czytelników staną się naszymi pisanymi rozmówcami :) Pozdrawiam z tego miejsca wszystkich czytelników :)))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 2:06 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 1:27 am
Postów: 33
Kropekk napisał(a):
Zrobiliscie juz palme i wykopaliscie? ladny zapas energii mozna z tego sobie zrobic, tylko troche surowcow trzeba poswiecic,
ok 50 pkt energii dostalem za wykopanie.

Witam, palma stoi i mam małą radę. Nie spieszcie się z jej wykopaniem. W jednym z kolejnych zadań trzeba ją wykopać więc będziecie musieli szybko zrobić kolejną


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 3:54 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 2:23 am
Postów: 39
ja tam nie odebralem zle Twojej wypowiedzi _Reniutek_ , po prostu mi sie glupio zrobilo ze nie przeczytalem dokladnie i zachowalem tak jakbym Twojego watku nie traktowal powaznie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 10:43 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Ale mnie poniosło...wyhodowałem 200 ptaków :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 9:58 am 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Nie Sty 04, 2015 7:50 pm
Postów: 27
Witam w niedzielę, super, że powstało takie miejsce, bo czasami jest sporo pytań na które samemu ciężko sobie odpowiedzieć :). Co do palmy to sobie właśnie ją usunęłam, bo byłam ciekawa co z niej będzie. Więc trzeba robić następne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Śro Mar 04, 2015 9:44 am 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:52 am
Postów: 33
mam pytanie odnośnie palmy, czy na każdym etapie jej budowy trzeba zawsze zaczynać od budowy podstawy?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Śro Mar 04, 2015 10:31 am 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 10:29 pm
Postów: 39
mafioska napisał(a):
mam pytanie odnośnie palmy, czy na każdym etapie jej budowy trzeba zawsze zaczynać od budowy podstawy?




Jak zrobisz podstawę wkładaj ją do magazynu...to co połączysz w następnym pudełku też do magazynu .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Śro Mar 04, 2015 10:45 am 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:52 am
Postów: 33
dziękuje za pomoc :) chcesz coś w zamian? niestety malin nie posiadam, ale mogę coś innego podarować :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Śro Mar 04, 2015 10:55 am 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 10:29 pm
Postów: 39
mafioska napisał(a):
dziękuje za pomoc :) chcesz coś w zamian? niestety malin nie posiadam, ale mogę coś innego podarować :)



Dojdziesz do maliny to podarujesz ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Śro Mar 04, 2015 5:18 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 2:23 am
Postów: 39
maliny warto zbierac bo potem q piekarni mazna za nie robic ciastka z 40 energii. tyle ze odblokowanie przepisu jest koszmarnie drogie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności