Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 5:39 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 8:55 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 10:23 pm
Postów: 4
Hej, to ja też się wypowiem w temacie. Ja robię podobnie jak Kroppek, usuwam graczy którzy nie wysyłają prezentów albo co chwilę o coś proszą. I po problemie :) Postanowiłam zrobić sobie listę sąsiadów po ostatniej akcji z tęczą kiedy ja wysyłałam wszystkim iskierki a w zamian dostawałam niewiele.
Ale jak ktoś już napisał temat rzeka :)

najprościej usunąć i poszukać innych znajomych


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 9:01 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 10:29 pm
Postów: 39
I znowu przyleciał do mnie wiaterek...jak ja kocham tą grę :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 10:52 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Sob Mar 07, 2015 9:13 pm
Postów: 21
Po ogólnych naciskach :D w "temacie -znajomych" umieściłam swoje dane. Chętnie pomogę w biedzie, gdyż, jak opisałam nie mam zadań ani też niemal niczego do wykopania, więc zajmuję się troskami innych. Mam 62 poziom, mój nick to W000W (W trzy zera W ). Proszę korzystać :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 12:09 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 12:42 pm
Postów: 29
Nie wiem jak u Was, ale ja mam inną ilość znajomych w "ustawieniach" (261) a inna przy ikonce z darmowymi prezentami (220). Może wiecie skąd taka różnica?

Mnie denerwuje gdy "znajomy" prosząc o droższą rzecz przysyła mi w specjalnych prezentach np. jedno ziarnko fasoli - rozumiem gdyby przysłał jedną rzecz, którą mam umieszczoną na liście, a nie taką pierwszą z brzegu... :x

Gdy ktoś ma mało znajomych dobrze jest zaprosić tych proponowanych (pod ikonką dwóch ludzików: niebieskiego i czerwonego) i zaznaczyć "pokaż więcej" - na początku gry zaprosiłam tak ponad 300 osób, odpowiedziało bardzo dużo osób - minusem jest to, że większość z nich przestaje grać i potem trzeba robić porządki w znajomych ;)

_________________
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351
Oraz stronę z propozycjami : https://plingapl.uservoice.com/forums/265501-klondike


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 7:52 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Nika wydaję mi się ,że są nieaktywni bo też tak mam.Tylko,że u mnie jest takich nieobecności o wiele mniej niż u Ciebie :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 9:09 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 12:42 pm
Postów: 29
VRIL - Usunęłam dziś 16 nieaktywnych znajomych - niestety różnica wciąż pozostaje ta sama - 41 "niewidzialnych" znajomych. Znalazłam też kilku takich, którzy są na liście, są nieaktywni, ale nie mogę ich usunąć, bo wyszukiwarka ich "nie widzi" :| Być może to oni zawyżają mi ogólną liczbę... Ale mniejsza z tym ;)

Gdzieś wcześniej pojawił się temat czarnych królików? Znalazłam trochę informacji:

"Hodujemy je w bezimiennym lesie.

Cena: tylko za odblokowanie 45 szmaragdów, w przypadku gdy ktoś nie ma 45 poziomu.

Jedzą: 31 trawy/siana

Z złotego posągu:
•1.500 PD
•10 nawozów +50% do drzewek owocowych
•Elementy kolekcji: szczęścia, rybaka, kamieni, grzybów, lecznicza

Dodatkowe:

Aby zdobyć czarnego królika potrzebujemy:

1 złoty posąg królika(otrzymasz go za pomocą pułapki na króliki)+ 1 bulion lasu.


Do rozpoczęcia hodowli potrzebujesz 2 królików, na początku są brązowe póki zjedzą 5 traw (jedzą co 10 minut). Następnie robią się czarne i od teraz zaczną się rozmnażać (jedna parka da nam 6 młodych), jeżeli klikamy oczywiście na serduszka, a dany królik ma parę, jeżeli w ciągu 8 godzin nie klikniesz na serduszko, królik zacznie jeść dalej.

Najlepiej sprzedawać młode, ale trzeba zawsze zostawić kilka sztuk jeśli nie chcesz stracić królików. Sprzedając czarnego królika otrzymujesz 10.000 tys monet." (http://klondike-info.jimdo.com/zwierzęta/bydło/czarny-królik/)

_________________
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351
Oraz stronę z propozycjami : https://plingapl.uservoice.com/forums/265501-klondike


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 9:52 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Właśnie sprawdzałem w ustawieniach-mam 206 znajomych a po lewej stronie ekranu 198(dodam,że to sama elita :lol: )Także ja również nie wiem jak system to wylicza.
Nie wiem czy zauważyłaś ale ludzie mogą być dniami/tygodniami aktywni na Naszych listach ale żadnych od nich prezentów nie dostajemy.Miałem takich sporo przypadków.Szkoda,że Ci ludzie nie biorą przykładu z pazurek2810 i nie informują Nas co się z nimi dzieje.Napisanie o tym nic nie kosztuję-można to zrobić na forum lub w grze.Sprawdzam po prostu co jakiś czas jak się sprawy mają na mojej liście ;) 2 tygodnie temu miałem w ustawieniach niby ponad 300 znajomych a po lewej stronie ekranu 285.Po selekcji różnica to tylko 8 kont;)

PS O czarnych królikach co nie co wiedziałem ale nie aż tyle :) Dzięki za info ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 11:22 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
A ja wiem skąd się bierze ta różnica :))

Pierwszy i podstawowy adres naszej gry pochodzi z serwisu plinga /link:plinga.com/. Serwis ten oferuje kilka gier, które są zakotwiczone właśnie po tym linkiem. Znajomych zbiera się przez panel główny plingi, a nie przez konkretną grę... czyli... jak wysyłamy zaproszenia przez ten panel nad oknem gry to wysyłamy zaproszenia do graczy ze wszystkich gier jakie są na plinga... zatem jak trafimy na kogoś z Klondike to mamy szczęście... a jak nie mamy szczęścia to mamy w znajomych kogoś, kto oczywiście gra w plinga, ale w innej grze niż my...

Zatem co należy zrobić, aby usunąć tych ludzi których mamy w znajomych, ale którzy nie grają z nami w Klondike... Robimy to przez ten sam panel nad grą, przez których zapraszamy do naszych znajomych... trzecia zakładka: zarządzaj... niestety nie ma tam żadnego filtra, aby oddzielić tych ludzi co grają na Klondike i w pozostałe gry... pozostaje nam spisanie wszystkich ludzi jakich mamy na Klondike i sprawdzanie przez tą zakładkę zarządzaj czy osoba z tej zakładki jest na Klondike... jeżeli jest to zostawiamy... jeżeli nie jest to ją usuwamy...

Sprawdzone, przetestowane i działa... Mam nadzieję, że wyjaśniłam to dość jasno... :)

VIRL... :) dziękuje jeszcze raz za życzenia ;)

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 11:09 am 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 12:42 pm
Postów: 29
_Reniutek_
demolkana5

Bardzo dziękuję za obszerne wyjaśnienia :)


Już jestem po porządkach - z 41 niewidzialnych znajomych zostało mi już tylko 13 ;)

_________________
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351
Oraz stronę z propozycjami : https://plingapl.uservoice.com/forums/265501-klondike


Ostatnio edytowany przez nika.rus, Pon Mar 09, 2015 5:03 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 4:03 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:36 am
Postów: 24
Małe pytanko....co to za -przezroczyste chmurki-w sumie nie u każdego gracza są te 'NOWOŚCI' :o


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności