Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Sob Kwi 20, 2024 12:16 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 4:26 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 2:23 am
Postów: 39
to dostajesz w miraze o ile pamietam, mozesz je przewiesc do siebie na stacje i postawic :)


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 4:45 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:36 am
Postów: 24
dzięki za odpowiedz :)
jestem na etapie robienia zadań tam :)
ładnie energia leci z tych chmurek :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 5:55 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Pon Mar 09, 2015 5:51 pm
Postów: 21
Hej :) O jakich chmurkach mówicie ? Ja nic takiego w mirażach nie zaobserwowałam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 12:13 am 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Kaja70 napisał(a):
Hej :) O jakich chmurkach mówicie ? Ja nic takiego w mirażach nie zaobserwowałam.


Gdy odwiedzisz Miraże wciśnij strzałkę w prawym dolnym rogu.Wybierz sanki i najedź na chmurkę.W Miraże jest ich mnóstwo(ok 30 szt),więc nie powinnaś mieć żadnego problemu by je znaleźć.

Ps Reniutek dzięki ;)

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 10:39 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
W000W napisał(a):
Po ogólnych naciskach :D w "temacie -znajomych" umieściłam swoje dane. Chętnie pomogę w biedzie, gdyż, jak opisałam nie mam zadań ani też niemal niczego do wykopania, więc zajmuję się troskami innych. Mam 62 poziom, mój nick to W000W (W trzy zera W ). Proszę korzystać :)


:) Cieszę się bardzo, ze odechciało Ci się już nie chcieć... :) i zarejestrowałaś się na to forum, aby samej polecić swoją osobę jako solidnego gracza gry Klondike no i aktywnie wziąć udział w rozmowach prowadzonych przez forumowiczów... tym krokiem zmieniłaś grupę ze znajomych leniwców na znajomych aktywnych graczy... :)))

Witam zatem Ciebie bardzo serdecznie na naszym forum i zapraszam do aktywnego udziału :) Każda wiedza, której jeszcze nie ma w necie na temat gry Klondike jest szczególnie pożądana... :))))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Netetykieta forum....
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 11:01 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Pozwalam sobie zamieścić post dotyczący spraw organizacyjnych... dokładnie reguł netetykiety pisania na forum...
Czynię to w trosce o nasze forum... Na ten moment mamy jeszcze niewiele tematów i niewiele postów pod tematami i jesteśmy w stanie "ogarnąć czytanie" w krótkim czasie... patrząc jednak na to, że to nasze forum rozwija się i to dość szybko... chciałabym grzecznie prosić forumowiczów o przestrzeganie netetykiety (ogólnodostępnej działającej do każdego forum w internecie)... zadbajmy teraz na samym początku wszyscy o to, żeby nasze forum było logicznie uporządkowane, bo tylko wtedy znajdziemy odpowiedź w parę minut na pytanie, zagadnienie, które nas nurtuje... My tworzymy to forum dla nas samych zatem wykażmy się rozwagą i zwróćmy uwagę również na formę... :))))

Pozwoliłam sobie spisać kilka punktów, które na ten moment proszą się same o uwagę:

1/ Proszę nie polecać siebie jako gracza do zaproszenia do listy znajomych na każdym możliwych temacie. Od tego jest już na forum topic: Znajomi...

2/ Temat - co to jest i jak go sformułować - dotyczy jednego konkretnego zagadnienia i rozmowa na tym temacie powinna tyczyć się wyłącznie tylko tego tematu... Jeżeli mamy inne zagadnienia, o których chcemy porozmawiać, podzielić się swoją wiedzą, czy też zapytać o nie, to tworzymy nowy temat, przy czym zanim go utworzymy czytamy, co jest już na forum, aby nie dublować tematów...

3/ Czat ogólny FO i Karczma - miejsce do zadawania pytań o wszystkim i o niczym. Jeżeli pytanie, które chcemy zadać nie kwalifikuje się do żadnego tematu, który już jest na forum, a nie wiemy jak i czy według nas istnieje potrzeba tworzenia nowego tematu do naszego pytania to piszemy pytania na czat ogólny. Wszelkie inne, które na logikę sugerują, że pytanie tyczy się bardziej obszernego zagadnienia wymagają utworzenia nowego tematu...

4/ Proszę przeczytać tematy na forum zanim zada się kolejne pytanie. Istnieje możliwość, że temat został już poruszony i odpowiedź na to pytanie jest już dawno wyjaśniona na prawidłowym temacie do pytania...

Dziękuję za uwagę życząc miłego i udanego dnia wszystkim Forumowiczom... :)))))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 4:28 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Sob Mar 07, 2015 9:13 pm
Postów: 21
Chętnie pomagam moim znajomym i będę pomagać tym nowym, dlatego zgodziłam się na anons towarzyski przez Reniutek a nie dlatego że jestem leniwa. Na razie nie potrzebuję żadnej konkretnej pomocy ( może do czasu następnej aktualizacji?) Noooo ale jak poczytałam o tych leniwcach, czarnych listach, białych listach, to padł na mnie blady strach i już zupełnie nie miałam ochoty na REJESTRACJĘ, która już z brzmienia budzi we mnie awersję. Nie lubię żadnej nadmiernej aktywności w internecie, pozostawiającej trwałe ślady. Niestety podzieliłam się tymi obawami z Kropkiem. To on mnie zmusił w twardych żołnierskich słowach :D...Rozesłałam do moich 200 znajomych zaproszenie na pogaduchy na forum ale ich chyba też nie zachęciły te nasze wywody...Mimo to zostaję do Waszej dyspozycji...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 4:58 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:36 am
Postów: 24
WOOOW chciałam Cię zaprosić do znajomych :) niestety nie mogę Ciebie znależć :cry:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 5:03 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Sob Mar 07, 2015 9:13 pm
Postów: 21
Ja już ci wysłałam zaproszenie, no niby przyjęte :) ty też spróbuj.... duże W trzy zera duże W bez odstępów. Może potrwa ale pewnie się uda... :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 5:14 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:36 am
Postów: 24
przyjęłam zaproszenie :D Pozdrawiam :P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności