Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:10 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 2:38 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 2:23 am
Postów: 39
dziekujemy panu adminowi :) przyda sie zakladka

dzisaij aktualizacja byla, i tylko polowiczna z tego co widze bo dom rybaka jest a gdzie lowic czy jak lowic nie ma nigdzie. nawet na stronce klondike.pl gdzie sie gra nie dali wpisu na temat aktualizacji, chyba zaczynaja nas olewac.

co do graczy i czarnej listy, po co? taka lista? nie chcecie kogos w znajomych to go po prostu usuncie. po problemie. tez mam sporo graczy co codziennie pisza tylko co chca, a kilku takich bylo co pisali po prostu Gwozdzie. i to wsyzstko, nawet nie raczyli napisac ze o nie prosza. no paranoja.


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 4:45 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
dozorca napisał(a):
Utworzyłem subforum: Karczma
Jest ono widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników forum. Można tam dyskutować na tematy, które nie bedą publicznie widoczne.


Drogi Adminie,
bardzo dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. :)

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 5:35 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Drogi Kropekk :)

Kropekk napisał(a):
dzisaij aktualizacja byla, i tylko polowiczna z tego co widze bo dom rybaka jest a gdzie lowic czy jak lowic nie ma nigdzie. nawet na stronce klondike.pl gdzie sie gra nie dali wpisu na temat aktualizacji, chyba zaczynaja nas olewac.


...poprzeglądałam trochę stronki Klondike z innych serwerów i tak... gdzieś, lecz już nie pamiętam gdzie widziałam rysunek gdzie ten cały osprzęt z domku rybaka pływał sobie spokojnie na rzecze na Stacji... może i u nas to tak działa, sprawdź proszę jeżeli masz już Domek rybaka... u mnie jeszcze trochę zejdzie zanim go zbuduje, muszę pokończyć parę innych, dopiero wtedy zajmę się jego budową... :)

Kropekk napisał(a):
co do graczy i czarnej listy, po co? taka lista? nie chcecie kogos w znajomych to go po prostu usuncie. po problemie. tez mam sporo graczy co codziennie pisza tylko co chca, a kilku takich bylo co pisali po prostu Gwozdzie. i to wsyzstko, nawet nie raczyli napisac ze o nie prosza. no paranoja.


... rozumiem to, że nie czujesz potrzeby tworzenia czarnej listy, nie masz również żadnego zobowiązania do uczestnictwa w jej tworzeniu, czy też jej czytaniu... :) pozwól jednak :) że przedstawię Ci mój punkt widzenia i podążać będę za moimi własnymi potrzebami... skoro temat powstał, to znaczy, że jest on na tyle uciążliwy, że rozmawiamy o tym głośno... możemy zrobić głosowanie i jeżeli więcej osób, będzie za, wtedy stworzyć, ale to już możemy zrobić w Karczmie, regulamin i się jego uczciwie trzymać... mam pomysł na to jak mogłaby taka czarna lista działać... wieczorem skrobnę tematy na Karczmie z moja propozycją i będę czekać na odzew ze strony czytelników... osobiście bardzo mi pasuje ta gra i zamierzam pograć w nią długo... :) niestety technicznie gra jest bardzo słabo dostosowana pod potrzeby gracza, czuję potrzebę posiadania czarnej listy do momentu jak nie będzie możliwości blokowania jednym przyciskiem w grze graczy naciągaczy... za dużo mam ludzi na liście znajomych i na codziennie siedzenie i śledzenie wszystkich nie mam po prostu czasu... a widzę, że na 169 osób dziennie przychodzi mi jakieś około 100 darmowych prezentów na dobę ustawioną przez grę... wiemy wszyscy dobrze, że te darmowe prezenty to są najbardziej pożądane surowce... wysyłanie ich, nawet jeżeli klikamy: pokaż kto szuka, zajmuje parenaście sekund... mimo tego stanowi to dla niektórych i tak zadanie nie do ogarnięcia... jak będzie taka lista sprawdzę, kto prosi o przyjęcie do moich znajomych, jeżeli będzie na czarnej liście to nie przyjmę od początku delikwentki/-ta, który liczy na drapane... i będzie po problemie... :) Będzie można też w ten sposób weryfikować tutaj listę z zaproszeniami do znajomych... Lista będzie funkcjonowała tylko na zamkniętej części forum, dostęp będą mieli tylko zarejestrowani na forum aktywni gracze, co za tym idzie nie będzie to lista publiczna... :)

Tak jeszcze jako ciekawostka związania z tematem... podczas poszukiwań info na temat Domku rybaka weszłam na stronę producenta gry... tam funkcjonuje coś takiego jak publiczna czarna i biała lista... u nich największym problem nie są darmowe prezenty tylko wymiany surowców, czy elementów kolekcji pomiędzy graczami, tzn. jest wielu złodziei, którzy proponują wymiany przyjmują dobra i nie odsyłają nic z powrotem... jest pod to przypisany konkretny regulamin i to jakoś tam działa... łącznie z tym, że gracze dostają bana na nick i adres ip... to co mają oni a my możemy na ten moment tylko pomarzyć to przycisk zablokuj... :)


Mam nadzieję na to, że zrozumiesz mój punkt widzenia.... :))) bo ja Twój rozumiem... :)

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 5:58 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 10:29 pm
Postów: 39
Ryby łapiemy w rzece na naszej stacji. Reniutek dobrze widziałaś , a ja już nawet złapałam na jeden spławik pd i trochę ryb dla psów z zaprzęgu...warto się pobawić w wędkowanie ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 6:56 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 2:23 am
Postów: 39
juz wiem jak to wyglada z tym lowieniem, szkoda tylko ze nie napisali cos na ten temat od razu.

co do tej listy to nie mowie ze jestem przeciwny, po prostu ja sobie radze tak ze usuwam delikwenta ze znajomych i tyle.

a co do prezentow darmowych to jeszcze 1 zecz trzeba wziasc pod uwage. nie wszyscy sa na takich lvlach jak my i nie maja odblokowane np dawanie malin czy innych zeczy co mamy na liscie, ja robie tak ze daje od konca to co kto potrzebuje, zaczynam od malin a na wietrze koncze, potem ci co nie zyczyli sobie nic z darmowych prezentow na koniec dostaja maliny. bo skad mam wiedziec co ktos chce. wiec jak bedziecie dawc kogos na ta liste to sprawdzie pierwsze czy dana osoba moze sprostac waszym darmowym prosba.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 6:58 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:36 am
Postów: 24
Mam już Domek Rybaka zbudowany jednak rybek nie mogę łowić :cry: mogłabyś coś o tym łowieniu więcej napisać ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 7:04 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:36 am
Postów: 24
Już wiem :) Wielkie dzięki kropekk. :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: takie tam...
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 7:08 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Kropekk wczoraj sprawdziłem rzetelność graczy z poz.46+ ponad 10 osób wysyłało trawę,wodę,wiatr itd zamiast malin.Ja na innych nie patrzę jeśli proszę o maliny bo zdaję sobie sprawę,że ktoś nie ma poziomu by te maliny wysłać.

PS Jak aktualizacja?Podoba Wam się?Mnie tak średnio-czekałem na jakieś strusie lub inne ptaki.
PS2 Zauważyłem nową kolekcję ale brakuje czarnych królików :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 8:22 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Spróbujcie zwrócić uwagę na prezenty z tęczy...może się da dokładnie policzyć ile czego wypadnie.Przyda się na przyszłość taka informacja bo nie koniecznie muszą być inne prezenty następnym razem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: tęcza
PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 12:28 am 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Nie będę się rozpisywał tylko napiszę jakie można było otrzymać nagrody z tęczy.
Wymienię tylko te najważniejsze i których było najwięcej.
Glina --ok. 100 szt.
Węgiel--- ok.100
Żyto---ponad 100
Robaki--- 50
szmaragdy---ponad 10 szt.
tkanina---ok. 5 szt.
Słodka kolekcji chyba ok.10 pełnych kolekcji
Oraz można było trafić szkielety 2-4 lub armraturę (ja trafiłem jedną)
Następnie były blachy,cegły,liny,żelazo,wiatr,k.szczęścia,k.eskimosa,trawa,ruda żelaza,okleina-były to ilości znikome.

Powyższe nagrody są na podstawie tęczy składającej się z 8 etapów.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności