Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:53 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Śro Mar 04, 2015 5:21 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 2:23 am
Postów: 39
jesli ktos z Was wie ze do jutras nie zrobi poziomu na palmie to odkupilbym 70 iskier, bo tyle mi brakuje do ostatniego. piszcie co w zamian chcecie,


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Śro Mar 04, 2015 5:47 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Im wyższy poziom twojej tęczy, tym ciekawsze będą prezenty, które otrzymasz.
Możesz rozbudować Tęczę o 8 poziomów, na każdy potrzebujesz więcej brokatu.

;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: darmowe prezenty
PostWysłany: Śro Mar 04, 2015 7:25 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Tak z innej beczki...
Na wstępie dodam,że rozumiem pomyłki/ogłoszenia ale....jeśli ktoś się myli dniami,tygodniami a nawet miesiącami uznaję to za olewanie mojej osoby :!: Rekordzistką była MaFko(50+lvl),która od ZAWSZE wysyłała to czego nie potrzebowalem.Doszedłem do wniosku,że nie ilość a jakoś znajomych jest ważniejsza;)

Informacja dotyczy darmowych prezentów,więc proszę nie mylić z prośbami,w których chcemy np. nowe Ferrari :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Śro Mar 04, 2015 9:24 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
VRIL... doskonale rozumiem o jakiej beczce piszesz... W sumie parę dni temu chciałam napisać post z tytułem: co mnie boli... i zaproponować dyskusję tutaj jakąś na ten temat...

Z mojej strony tematów jest kilka...
1/ znajomi analfabeci - to Ci którzy maja problem z czytaniem rysunków i wysyłają mi nagminnie mimo, że zwracałam im grzecznie uwagę darmowe prezenty te których nie mam liście... i żeby było jasne... jeżeli ktoś mi wysyła maliny, prezent którego ja nie mogę dodać do listy ze względu na mój poziom gry to ja się bardzo ciesze... chodzi o te pozostałe...
2/ znajomi żebracy - to Ci którzy codziennie wpisują wiadomość do darmowego prezentu z listą rzeczy które potrzebują... dopisują słowo proszę... ale żebrzą codziennie o coś...
3/ znajomi pasożyty - to Ci dla których pomimo tego, że są aktywni codziennie problem stanowi codzienne wysyłanie darmowych prezentów i to Ci którzy którzy wpisują nagminnie, ale nie codziennie wiadomość do darmowego prezentu z listą rzeczy które potrzebują... bez formy grzecznościowej stosując zwrot: potrzebuje = żądam - na zapytanie o wymianę nie reagują... oni tylko chcą... oni się nie wymieniają przecież....
4/ znajomi leniwce - ta grupa pojawiła się niedawno - tak ich nazwałam, choć inne słowo mi chodzi po głowie - grupa powstała po wiadomościach z zaproszeniem na forum - kilka osób odpisało mi, że mam ich dodać do tego tematu poszukiwanie znajomych, mam ich polecić... na moje pytanie czy zaglądają tutaj... mówią, że tak, ale rejestrować się nie będą, bo im się nie chce...

Niestety nie ma możliwości blokowania niektórych znajomych w grze... może stworzymy nowy temat: czarna lista....będziemy tam dopisywać graczy, którzy nie zasługują na to aby być białej liście... oczywiście do czarnej listy trzeba było dopisać jakieś zasady... kiedy i za jakie przewinienia może ktoś do takiej czarnej listy zostać dopisany...

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro Mar 04, 2015 11:11 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Reniutek jest to temat rzeka...i uważam,że jak każdy sobie pościele tak się wyśpi.
Nawiązując np. do tych,którzy czegoś potrzebują...nic do nich nie mam-nie jestem zobowiązany nikomu pomagać jak również nie wymagam od nikogo żadnej pomocy.Kto chce to pomaga.Dlaczego o tym wspomniałem?Kiedyś miałem nieprzyjemną rozmowe w której zarzucono mi bierność w pomocy.Napisałem,że proszę rzetelności w darmowych prezentach.Natomiast osoba,z która rozmawiałem dała mi do zrozumienia,że za darmowy od niej prezent mam jej pomagać :roll: No chwileczkę :!: Ja o rybkach a wspomniana osoba o grzybkach :?
PS Niektórzy ludzie powinni wrzucić na listę potrzeb klawiaturę,z której w końcu napiszą-dzięki za pomoc Vril
PS Precz z dyktatorami,którzy decydują za Nas co jest nam bardziej potrzebne z darmówek :D


Ostatnio edytowany przez VRIL, Czw Mar 05, 2015 1:15 am, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: pawie jaja
PostWysłany: Śro Mar 04, 2015 11:16 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Tych,którzy odwiedzają forum proszę nie wysyłać pawich jaj do mnie,nie potrzebuję ich-ustawiłem je do rozmów ze znajomymi-kto chce pogadać/zapytać może ich użyć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 8:56 am 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:52 am
Postów: 33
Przyłączam się do bolączki jaką są pseudo znajomi mających pozostałych graczy gdzieś.
Jedyna rada, to wykreślić ich ze znajomych i nie tracić czasu ani energii na jakieś pouczanie, niektórzy nigdy się nie nauczą...

Co do czarnej listy Reniutek to bardzo dobry pomysł :) Myślę, że jeśli chodzi o zasady wpisywania kogoś na tę listę to można zastosować się właśnie tych podpunktów napisanych przez ciebie. Grupę leniwce zamieniłabym na leserzy, dosadniej brzmi :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 11:28 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
demolkana5 napisał(a):
Niestety iskierki można otrzymać tylko w prezencie i z Kolekcji słodkości.


:) Sprawdziłam to przed momentem u siebie w magazynie... i nie do końca to tak działa jak Ty piszesz...

-Iskierki otrzymuje się w prezencie w kilku opcjach: darmowej i za szmaragdy od znajomych z listy, lecz można je otrzymywać tylko i wyłącznie wtedy gdy ma się na mapie budynek Tęcza.
-Iskierki można też wymienić z Kolekcji słodkości, aby skompletować jeden zestaw można ewentualnie powymieniać się jego elementami z innymi graczami.
-Iskierki można sprzedać z magazynu, cena to 1 iskierka = 500 sztuk złota.
-Iskierki można podarować też dodatkowo w formie prezentu z magazynu, ale tylko tej osobie, która ma u siebie nie dokończony budynek Tęcza u siebie na mapie.

... co za tym idzie... istnieje możliwość wymiany między graczami iskierek na inne surowce... a cena jest już do ustalenia pomiędzy graczami... :)

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 11:48 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Nasz Drogi Adminie,

Prośba organizacyjna - techniczna związana z forum.

Proszę o rozważenie zamknięcia części naszego forum gry Kondlike, mam na myśli zamknięcie jednego tematu: czat ogólny czy też podpięcie subforum (na tym mi bardziej zależy), do którego wejście (czyli pisanie, a szczególnie czytanie) będą mieli tylko zarejestrowani forumowicze.

Proponuje jako część otwartą w celu zachęcenia ludzi do rejestracji na forum pozostawienie wszelkich zasad/ reguł, ale tylko tych podstawowych dotyczących gry, nie ma sensu ich zamykać, bo można je też podejrzeć na innych stronach.

Część zamknięta byłaby tylko dla aktywnych graczy, tutaj myślę o wszelkich poradach tych, które wynikają już z samego aktywnego grania, studnią wiedzy na ten temat jest np. VIRL... tych informacji nie znajdzie się nigdzie w necie. W części zamkniętej moglibyśmy również swobodniej porozmawiać na temat swoich bolączek... Mój wczorajszy post mimo, że nie wymieniłam nikogo z nicku spowodował burze wiadomości od obrażonych i dotkniętych bardzo graczy... Chętnie podjęłabym kulturalną rozmowę z nimi, z tym, że nie na otwartym forum. Zamknięte forum to również czarna lista graczy, którzy nie zasługują na to, aby byli na liście znajomych, z tym, że ten temat musi być aktywnie moderowany, bo pisać można wszystko no i tyczy się on tylko tego konkretnego serwera... Zamknięte forum to również temat: polecanie zaufanych znajomych, na ten moment dostęp mają wszyscy nawet ci z czarnej listy zatem to nie rozwiązuje naszej problemu, czyli naciągaczy...

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby... :)

Proszę również o opinie na ten temat pozostałych forumowiczów... gdyż tylko większa potrzeba zaistnienia zamkniętego forum będzie dla admina dowodem na to, że taka zamknięta część jest nam potrzebna.

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 12:49 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Gru 12, 2014 7:29 pm
Postów: 141
Utworzyłem subforum: Karczma
Jest ono widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników forum. Można tam dyskutować na tematy, które nie bedą publicznie widoczne.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności