Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Sob Kwi 20, 2024 6:44 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Samolot
PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 10:02 pm 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Nie Mar 01, 2015 1:32 pm
Postów: 14
Ja loguję się poprzez: http://klondike.wp.pl


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Samolot
PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 10:20 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Ten link to też ten sam serwer... :)) I tam już nie ma Lokacji Naftowej... :))))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Samolot
PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 10:53 pm 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Nie Mar 01, 2015 1:32 pm
Postów: 14
No to jakim cudem mam jeszcze 2 doby?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Samolot
PostWysłany: Pon Mar 02, 2015 12:33 am 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 10:29 pm
Postów: 39
Remua napisał(a):
No to jakim cudem mam jeszcze 2 doby?



Wjeżdżając na tą lokację czyli Naftową , zaczynasz dopiero odliczanie czasu.Dlatego Ty masz jeszcze Naftową innym ten czas już się skończył i nie maja tej lokacji. To chyba tak działa bo ja mam jeszcze 14 dni ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Samolot
PostWysłany: Pon Mar 02, 2015 11:04 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Na taki pomysł nie wpadłam... :) Możliwe, że to tak funkcjonuje, naprawdę nie wiem... Może jest ktoś z czytelników co wie więcej na ten temat?

Można to w sumie sprawdzić... Jak pojawi się nowa lokacja zadaniowa na czas to możemy tutaj jakoś zaplanować wejścia i raportować kto ile ma czasu... sprawdzimy wtedy sami jak to działa... :)

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Samolot
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 3:36 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 2:23 am
Postów: 39
dziala to tak.
na serwerach NK lokacja byla dostepna od zaraz po zalozeniu konta, i od momentu wejscia na ta lokacje zaczyna sie odliczanie. u nas bylo to z samolotem bo jestesmy w tyl z paczami. po 2 tygodniach lokacja z nika i nie pojawia sie juz. moze pozniej jakis ewent zrobia na rope.

teraz porada dla tych co jeszcze nie byli w naftowej,
nie idzcie tam poki nie bedziecie mieli sporego zapasu energii i surowcow na ulepszenie i zbudowanie platform wiertniczych. troche nafty znajdziecie na lokacji odkrywajac ja, ale podstawa to platformy. nie oplaca sie wydobywac ropy ze standardowej platformy, czas jest chyba 6h za 25 ropy, a kazda platforma ma ograniczone uzycia do 50 o ile pamietam. czyli mozecie wydobyc 50 razy 25 ropy. po ulepszeniu czas skraca sie do 3h i dostajecie 50 ropy za 3h ale dalej tlyko 50 razy mozna ja wydobyc na platformie. platform w sumie jest 7. ulepszenie troche kosztuje, chyba 1 aramture, 5 blach falistych i 1 niebieski wyciag. radze wam to sobie przygotowac przed wejsciem na ta lokacje i od razu ulepszyc te platformy, potem dopiero wydobywac.

jeszcze jedna sprawa.
jak zbiezecie cala rope z 7 platform do san i przeladujecie je to nie wrocicie do domu, bedziecie musieli wyzucic rope. wiec lepiej pilnujcie jak zbieracie ja do san. ja 2 razy wywalalem rope przez nieuwage.

aha, jak macie rafinerie juz zbudowana to zbadajcie ta 2 opcej z beczkami ropy, bo tam idzie 50 ropy na beczke a nie 100, i beczka robi sie godzine a nie 3, wiec znow mozna podwoic ilosc nafty przez to.

co do wymiany ropy za inne zeczy ze znajomymi to probujcie, ja osobiscnie nie bede wymienial bo nie wiadomo kiedy i czy wogole jeszcze bedziemy w stanie zdobyc rope.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Samolot
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 3:38 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 2:23 am
Postów: 39
zapomnialem napisac ze po wydobyciu 50 razy ropy z platformy mozna ja rozebrac, dostaje sie tez rope, od 200 do 350 chyba, nie pamietam, wiec na to tez uwazajcie, zeby nie przeladowac san.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Samolot
PostWysłany: Śro Maj 20, 2015 4:05 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Pon Kwi 20, 2015 11:05 am
Postów: 23
hej
czy coś się już zmieniło w temacie ropy? można ją gdzieś wydobyć/wymienić/wyprodukować?
mam samolot i mogę go sobie....
a może gdyby sprzedać go i kupić od nowa to się otworzy lokalizacja z ropą?
jak macie jakieś pomysły to dajcie znać
dzięki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Samolot
PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 7:13 pm 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 9:33 am
Postów: 13
lalka napisał(a):
hej
czy coś się już zmieniło w temacie ropy? można ją gdzieś wydobyć/wymienić/wyprodukować?
mam samolot i mogę go sobie....
a może gdyby sprzedać go i kupić od nowa to się otworzy lokalizacja z ropą?
jak macie jakieś pomysły to dajcie znać
dzięki


lokalizacja naftowej: od stacji, przez pieśń wiatru, w linii prawie prostej, w odległości prawie takiej jak stacja od pieśni wiatru. lokalizacja jest cały czas, gdy na nią wjedziesz pierwszy raz zaczyna się odliczanie 28 dni, po tym czasie znika; trzeba znaleźć i odbudować szyby naftowe, wydobyć z nich ropę. można znaleźć beczki z gotowym paliwem. Na forum jest temat "mapa naftowa". Powodzenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Samolot
PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 2:31 pm 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Czw Cze 11, 2015 2:45 pm
Postów: 18
Ja znalazłem baryłki w nord-paso :)
na mapie którą wrzuciłem nord-paso widać baryłki z ropą


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności