Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:13 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 9:18 am 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Czw Mar 05, 2015 8:16 pm
Postów: 21
ja znów nic nie miałam, wysłałam zaproszenie do Ciebie


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 12:05 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 10:29 pm
Postów: 39
W000W ja też wysyłam do ciebie zaproszenie i widać nie dochodzą .Może nie grasz na tym samym serwerze co my bo agga75 mam w swoich znajomych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 8:15 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Sob Mar 07, 2015 9:13 pm
Postów: 21
oj tam, oj tam nie marudźcie, oczywiście że gram na tym samym serwerze :D już się odszukałyśmy, możemy razem działać :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 11:03 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Sob Mar 07, 2015 9:13 pm
Postów: 21
W kramie kupca od kilku dni nie mogę dodać nowych ofert, bo wyrzuca mnie w momencie kliknięcia "dodaj" gotowych już ofert, z komunikatem: coś się stało odśwież stronę.....Czy to tylko mój problem ? Czy ktoś próbował dodać coś nowego oprócz opcji "powtórz"?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 5:37 am 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
demolkana5 napisał(a):
ale mogli by dać czat w grze i wpadło mi do głowy że może byście zagłosowali i wypowiadali się na temat czatu na tej stronce - https://plingapl.uservoice.com/forums/265501-klondike , lepiej byłoby porozumiewać się pod czas eventów, może im więcej nas będzie to zrobią nam tą wygodę :D



Oddałem 3 głosy na chat ;)
Konto premium to mój pomysł :D Przede wszystkim miałem na myśli eskimosów z wigwamu.Chciałbym żeby w trakcie kiedy śpię moją energię wykorzystywali eskimosi i sadzili roślinki oraz odbierali z fabryk.Takim sposobem można by było dużo posadzić/wyprodukować nie będąc na koncie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 11:17 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
agga75 :) bardzo się cieszę, że dołączyłaś do nas do forum i że stałaś się od razu aktywnie piszącym forumowiczem, a nie tylko czytelnikiem :))) Takich osób jak Ty potrzeba nam więcej.... :) Prosiłabym Ciebie bardzo o zapoznanie się z ostatnim postem jaki zamieściłam na: czat ogólny... dotyczy on netetykiety forum...

W000W prośba tyczy się również i Ciebie... :)))

Forumowicze odpowiadają grzecznie na Wasze wszystkie pytania tutaj na tym temacie, bo jesteśmy wszyscy grzeczni i bardzo przyjaźnie nastawieni do nowych forumowiczów... :))) Kobietki.... :)))) bardzo proszę o przeniesienie rozmów nie dotyczących tematu: 3 etap gry na tematy na forum, które są dedykowane tematom, które poruszacie poza tematem.... :)))
Dziękuje bardzo... :)))))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności