Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:21 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: 3 etap gry...
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 8:29 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Czw Mar 05, 2015 8:16 pm
Postów: 21
Hej:-) jestem nowa na tym forum, ale mam nadzieję, że ktoś mi pomoże... jestem obecnie na 51 poziomie. wykonałam wszystkie zadania z 2 etapu gry, i nie pojawiają się nowe:-( Powinnam przejść do 3 etapu gry, który zaczyna się chyba od stacji "na skraju", ale nie wiem jak mam to zrobić:-( czytałam, że trzeba w chandamas wykonać jakąś mapę, tyle, że nie mam na tej stacji takiej opcji na wykonanie tej mapy. Nie otrzymałam też za wykonanie zadania żadnego "garnuszka", który jest podobno potrzebny do misji "na skraj".Pojawiła mi się dziś aktualizacja domu rybaka, zbudowałam, ale nic tam nie mogę zrobić, bo rzeczy do tego potrzebne są do zdobycia na stacji" na skraju" Pomózcie, bo bez dalszych misji i zadań gra zrobiła się nudna, a lubiłam w to grać. Czy ja coś pominęłam? czegoś nie zrobiłam?


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: 3 etap gry...
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 8:58 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Mapa o której wspominasz jest w skrzyni wykonanej w Chandamas.Po wykonaniu skrzyni-wchodzimy do magazynu-Inne-następnie trzeba położyć skrzynie na stacji i otworzyć.Co do samej mapy nie można jej w tej chwili użyć.Druga cześć pytania jest mi obca i nie pamiętam żadnego garnuszka(Nie przypominam sobie).Proponuje wykonać na razie kufer i zobaczyć co się dalej stanie.W domku rybaka np. każdy po wybudowaniu ma tylko jedną opcję na początek.chodzi o łowienie ryb.Potrzeba do tego 1 robaka+1 haczyk.Robak to wiadomo skąd jest a haczyk od dziś można wyprodukować u blacharza lub w metalurgii.

PS daj znać jak ci poszło ;)
PS2 jaki masz nick w grze?Wyślę zaproszenie jeśli nie masz nic przeciwko ;)


Ostatnio edytowany przez VRIL, Czw Mar 05, 2015 9:13 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 9:12 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Czw Mar 05, 2015 8:16 pm
Postów: 21
dzięki za odpowiedź ;) Te skrzynie z mapami zrobiłam nawet 2, ale są to mapy chandamas- gdzie leży skarb gwiazdy czy jak to się tam nazywa :) w opcjach z tą mapą wyskakuje mi tylko sprzedaj... mam 2 te mapy i jakoś nie otworzyły mi drogi do 3 etapu... :( mój nick w grze- agga75 i oczywiście możesz mnie zaprosić :lol: A Ty na którym poziomie jesteś? jaki masz nick? i czy jesteś już w 3 etapie gry?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 9:17 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Czw Mar 05, 2015 8:16 pm
Postów: 21
Haczyki już się robią:-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 9:20 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
To jesteśmy w puncie wyjścia...może gdybyś miała screena z gry w którym zobaczyłbym ikonki Twoich misji, to wtedy może mógłbym co zrobić.Po ikonkach(obrazkach)znalazłbym Twoje misje na innych forach i mółgbym coś podpowiedzieć.


Mój nick w grze to _VRIL_
Ukończyłem wszystkie zadania.
wysłałem zaproszenie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 9:26 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Czw Mar 05, 2015 8:16 pm
Postów: 21
scren... a co to jest? :o :D matko... a nie pamiętasz jak dostałeś się do tej stacji- NA SKRAJU- ? Sama już nie wiem, chyba przestanę w to grać, bo taraz jest nudno...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 9:30 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
screen to inaczej fotka-na przykład taka jaką zamieściłem w dziale"Nowe sanie".Miałem na myśli,że mało kto pamięta wykonywane zadania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 9:35 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Czw Mar 05, 2015 8:16 pm
Postów: 21
ok, mogę to zrobić, choć nie wiem jak :lol: i nie wiem co, bo nie mam obecnie żadnych zadań... ostatnim zadaniem była zdaje się palma, i coś ze stacji MIRAŻ. zapakować na sanie misie, wymienić jakąś kolekcję.... po wykonaniu tych zadań, scięcie palmy nie pojawiło się zadno nowe zadanie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 10:09 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 28, 2015 1:27 am
Postów: 33
Też mam ten problem, utknęłam w mirażach i nie mam pojęcia, którym palcem kiwnąć by przejść do trzeciego etapu :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 3 etap gry...
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 10:18 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Czw Mar 05, 2015 8:16 pm
Postów: 21
o a już myślałam, że to ja taka gapa coś pominęłam, albo czegoś nie zrobiłam... Myślałam, że jak wybuduję ten dom rybaka, zrobię te 4 spławiki to coś ruszy... niestety właśnie zrobiłam te spławiki i nic się nie zmieniło....


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności