Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:38 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pieśń Wiatrów
PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 3:07 pm 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Gru 12, 2014 7:29 pm
Postów: 141
Pierwsza osada jaką poznajemy opuszczając nasz obóz w Krainie Granatowych Szczytów jest „Pieśń Wiatrów”. Do podróżowania wystarczą nam zwykłe sanie ciągnięte przez jednego psa. Początkowa kraina ta jest całkowicie przykryta mgłą. Dopiero po usunięciu kamieni i krzewów odsłaniają się kolejne tereny.
Kluczową budowlą na Pieśni Wiatrów jest Młyn. Aby z niego korzystać trzeba go najpierw odbudować. Do odbudowy potrzebne są następujące materiały:
• 1 etap 10 gwoździ, 10 cegieł, 10 desek
• 2 etap 10 zwykłych blach, 5 tkanin, 5 okien
Image
Po odbudowie, młyn stanie się naszym magazynem oraz będzie można tu produkować inne wyroby:
• Drabina = 50 lin, 50 desek
• Podkowa = 1 żelazo, 10 ognia
• Szyna = 2 belki, 10 żelaza
• Żelazne koło = 3 zwykłe blachy, 5 żelaza
• 3 ognia = 10 chrustu, 1 zapałka
• 25 ognia = 1 węgiel, 10 ognia
• Płotek = 5 kleju, 5 cegieł
• Słupek wiatru = 1 żelazne koło, 3 cegły
• Żwir = 50 kamieni, 10 chrustu
• Kura hodowlana = 5 gruszek, 5 mleka
• Krowa rasowa = 5 wiśni, 5 kurzych jajek
• Karma dla ptaków (x2)= 1 gruszka, 5 ognia
• Bela siana (x150)= 30 wiśni, 3 liny
• Bela siana (x150)= 5 klatek, 100 kukurydzy
• Karma dla świń= 10 trawy, 2 mleka
• Karma dla świń (x2)= 10 ogórków, 10 marchwi
• Karma dla świń (x5)= 20 cukinii, 30 ognia
• 100 wody= 150 ognia, 100 lodu


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Pieśń Wiatrów
PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 3:16 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Gru 14, 2014 7:03 pm
Postów: 204
Na Pieśni Wiatrów trzeba rozłupać wszystkie wielkie kamienie takie po 40 i 50, z nich wypadają najlepsze skarby, krystalina i gadżety do kolekcji.
Warto tu przywieźć karmę dla kur, tutejsze kury dają dużo jajek, a po zakończeniu żywota zmieniają się w złote posągi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pieśń Wiatrów
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 1:20 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:52 am
Postów: 33
mam pytanie, a jak uruchomić zadania w Pieśni Wiatru? Zrobiłam dwa, a resztę mam nieaktywną.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pieśń Wiatrów
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 3:09 pm 
Offline
bywalec
bywalec
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 11:46 pm
Postów: 19
mafioska napisał(a):
mam pytanie, a jak uruchomić zadania w Pieśni Wiatru? Zrobiłam dwa, a resztę mam nieaktywną.

a pamiętasz jak nazywało się to zadanie? jakie były za nie nagrody? wykonywałam te misje dość dawno, więc łatwiej byłoby pomóc mając dodatkowe informacje :)

masz do wykonanania inne zadania po lewej stronie?
niektóre misje są powiązane z innymi rozdziałami, historie się ze sobą przeplatają, np. wykonanie zadania związanego z Uchty aktywuje kolejne dotyczące Pieśni Wiatru


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pieśń Wiatrów
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 3:19 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:52 am
Postów: 33
trzeba było zrobić żelazne koło i słupy pieśni wiatru.
Obecnie mam te zadanie "przygotowania" mam zrobić 3 rury, 5 belek i wstęgę czerwoną. Z tego co się dowiedziałam to mogę też być opóźniona z aktualizacjami, bo loguje się przez klondike.pl.
Jeśli jest tak jak piszesz to na razie nie dostanę się do Uchty, bo moje sanie mają za mały przebieg, a samolotem też nie mogę, bo nie mam jak zrobić ropy i kółko się zamyka. W każdym razie dziękuję za pomoc :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pieśń Wiatrów
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 4:06 pm 
Offline
bywalec
bywalec
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 11:46 pm
Postów: 19
ja również gram na klondike.pl, więc to z pewnością nie jest kwestia aktualjzacji :)

co do zależności zadań Uchty - Pieśń Wiatru, to był tylko taki przykład :)
poszperam w swoich źròdłach w wolnej chwili i postaram się znaleźć jakie zadania odblokowują te niedostępne u Ciebie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pieśń Wiatrów
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 4:27 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 8:52 am
Postów: 33
jakby ci się udało to była bym bardzo wdzięczna, bo granie bez zadań robi się trochę nudne :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pieśń Wiatrów
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 5:23 pm 
Offline
fanatyk
fanatyk

Dołączenie: Pią Lut 27, 2015 2:23 am
Postów: 39
no niestety my z topu ze tak powiem nie mam zadan od dawna. i tylko na aktualizacje czekamy :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pieśń Wiatrów
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 9:13 pm 
Offline
bywalec
bywalec
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 11:46 pm
Postów: 19
mafioska napisał(a):
jakby ci się udało to była bym bardzo wdzięczna, bo granie bez zadań robi się trochę nudne :)

hmm... nie znalazłam misji w której trzeba było wyprodukować słupy wiatru i żelazne koło
nie były to przypadkiem słupy wiatru i podkowa?

tak czy inaczej myślę, że powinnaś teraz odwiedzić kolejną stację, czyli Orle Gniazdo, wtedy rozpoczną się misje z nim związane, potem analogicznie Uchty i Polar Side
z tego co pamiętam u mnie część misji z Pieśni Wiatru odblokowała się po wykonaniu niektórych zadań z innych lokalizacji

do odwiedzin w bardziej odległych stacjach nie potrzebujesz lepszych sanek, wystarczy użyć opcji "przejedź przez punkt bez zatrzymywania się", czyli po otworzeniu mapy klikasz najpierw na Pieśń Wiatru, potem po prawej stronie przycisku "jedź" klikasz ikonkę ze słupkiem i chorągiewką, po czym wybierasz kolejną, docelową stację :)



Kropekk napisał(a):
no niestety my z topu ze tak powiem nie mam zadan od dawna. i tylko na aktualizacje czekamy :(

trzeba było się tak nie spieszyć z wykonywaniem wszystkich misji :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pieśń Wiatrów
PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 11:18 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Mafioska ja rozumiem o co pytasz... Widzisz u siebie na lokacji na oknie listę z zadaniami wykonanymi i zadaniami jeszcze do zrobienia, lecz ciągłość jest ucięta po jakimś przez Ciebie wykonanym, widać, że jest jeszcze coś do zrobienia, ale te pozostałe do zrobienia są tak jakby 'za mgłą', nie są aktywne... Tak? :)

O ile zadania na Stacji idą jakoś jedno po drugim, to zauważyłam, że już na lokacjach są wymieszane, a dokładniej są ze sobą powiązane... Żeby powiedzmy odblokować te, które teraz są nieaktywne na jakiejś lokacji należy wykonać któreś z aktywnych z innej lokacji... to działa jak pajęczyna... Ja mam jeszcze zadania do zrobienia (mam 39 poziom) i tak właśnie miałam u siebie... Nie ma żadnych informacji, wskazówek, ani też podpowiedzi w zadaniach aktualnych co do tego, co i na jakiej lokacji będzie aktywowane po zadaniu, które teraz robimy jak je skończymy... z tym że, jak czytasz dokładnie zadania i opis do zadania, to tam jest napisane, że masz się udać do jakiejś kolejnej lokacji... to pamiętam... :)

Mafioska zadajesz to samo pytanie na dwóch tematach... Mosla udzieliła Ci odpowiedzi na Twoje pytanie tutaj... po czym to samo pytanie zadajesz na innym temacie... Mosla może użyła innych słów niż ja, ale 'ugryzła' sedno w ten sam sposób... :) Proszę Ciebie bardzo nie powielaj tych samych pytań na wszystkie tematy, bo zrobimy sobie sami śmietnik w informacjach na forum... Zaręczam Ci, że jak jest ktoś, kto zna odpowiedź i jest aktywny to udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi na danym temacie jak tylko pozwoli mu na to czas... :)))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Ostatnio edytowany przez _Reniutek_, Sob Lut 28, 2015 1:30 pm, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności