Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:34 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Gdzie można zbudować Osady
PostWysłany: Śro Maj 18, 2016 1:11 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
-FCBarca- napisał(a):
Dzięki za info.

Jakich jeszcze lokacji nie można zmienić w osadę ??


Oznaczone "ptaszkiem" to lokacje które można zamienić w osadę, pozostałe brak możliwości zamiany w osadę


Image

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Gdzie można zbudować Osady
PostWysłany: Nie Cze 12, 2016 11:12 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 3:32 pm
Postów: 27
-FCBarca- napisał(a):
Nie mam jeszcze nigdzie osady.
Napiszcie proszę, gdzie najlepiej ją utworzyć. Czy tworzyć wszędzie gdzie się da czy wybrać lepiej jakieś konkretne miejsca ??
Jakie korzyści będę miała z tych osad skoro nie można postawić budynków czy też hodować zwierząt ??


Korzyści to:

- otwarcie kopalni Leoncia z grą jest możliwe tylko w miejscach gdzie stworzyliśmy osadę.
Na początek, są to: Uchty, Polar Side, Chandamas.
- możliwość otwarcia nowych lokacji (jak masz 15/15 nie zamkniętych)

_________________
Jestem kobietą :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie można zbudować Osady
PostWysłany: Nie Cze 12, 2016 11:19 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 3:32 pm
Postów: 27
demolkana5 napisał(a):
-FCBarca- napisał(a):
Dzięki za info.

Jakich jeszcze lokacji nie można zmienić w osadę ??


Oznaczone "ptaszkiem" to lokacje które można zamienić w osadę, pozostałe brak możliwości zamiany w osadę


Image



Twoja mapka jest błędna.
Chandamas można zamienić w osadę, tak jak też Zapomniana Ścieżka, Brzeg Inti, Południowa Granica, no i nie masz
wszystkich jeszcze... bo dochodzi Morra, pewnie Terra także.

_________________
Jestem kobietą :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie można zbudować Osady
PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 7:30 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
hogan napisał(a):
Twoja mapka jest błędna.
Chandamas można zamienić w osadę, tak jak też Zapomniana Ścieżka, Brzeg Inti, Południowa Granica, no i nie masz
wszystkich jeszcze... bo dochodzi Morra, pewnie Terra także.



Wklejam poprawioną mapkę o Brzeg Inti, Zapomnianą ścieżkę, Chandamas które tez można zamienić w osady. Co do Południowej Granicy niestety nie można jej zamienić w osadę (post dałam wcześniej z fotką).
I jak napisałaś nie ma na mapce lokacji Morra i Terra, gdyż ja i większość graczy (jak nie wszyscy) z którymi mam kontakt nie ma jeszcze tych lokacji.

Image

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie można zbudować Osady
PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 12:05 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Nie Wrz 13, 2015 11:26 pm
Postów: 4
Demolkana5, Hogan gra na facebooku :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie można zbudować Osady
PostWysłany: Nie Cze 19, 2016 2:09 am 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 3:32 pm
Postów: 27
demolkana5 napisał(a):
Co do Południowej Granicy niestety nie można jej zamienić w osadę (post dałam wcześniej z fotką).


Można zamienić. Ty tylko nie możesz, bo nie masz 15 nie zmienionych w osady. Jak dojdą nowe lokacje, to też będziesz mógł.
Mogłeś ją zmienić wcześniej, zamiast innych co już zmieniłeś. :D

Tu masz na mojej mapce, że jest zmieniona w osadę(ten domek w czerwonym kwadraciku, oznacza, że jest tam zrobiona osada):

Image

_________________
Jestem kobietą :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie można zbudować Osady
PostWysłany: Nie Cze 19, 2016 12:13 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Hogan...
kilka tematów w kwestii formalnej...

1/ na serwerze gry na którym gra większość osób udzielających się na tym forum... nie można jeszcze zmienić lokacji Południowa Granica w osadę... a mówimy tutaj o serwerze plinga...

2/ demolkana5 jest kobietą... gdybyś przeczytała jej ostatni post uważnie... to zapewne zwróciłabyś na to należytą uwagę... :)))... proszę szanuj pozostałych forumowiczów... :)))

Pozdrawiam serdecznie :)))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie można zbudować Osady
PostWysłany: Śro Lip 06, 2016 8:34 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 3:32 pm
Postów: 27
_Reniutek_, kilka uwag na temat Twoich wypowiedzi.

1. Nie jesteś adminem/modem aby mnie upominać
2. Nie wiesz czy nie gram na Plindze a więc Twoje uwagi nie są na miejscu.
3. Każdy może zmienić w/w lokację w osadę bez względu na to gdzie gra.
4. Nie mam czasu sprawdzać w profilu(o ile jest to podane) kto ma jaką płeć, dla ułatwienia, swoją płeć wpisałam.
5. Twój post wprowadza zamęt i nie tyczy się tematu.

Pozdrawiam sedrecznie

_________________
Jestem kobietą :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie można zbudować Osady
PostWysłany: Śro Lip 06, 2016 10:14 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
hogan napisał(a):
_Reniutek_, kilka uwag na temat Twoich wypowiedzi.

1. Nie jesteś adminem/modem aby mnie upominać
2. Nie wiesz czy nie gram na Plindze a więc Twoje uwagi nie są na miejscu.
3. Każdy może zmienić w/w lokację w osadę bez względu na to gdzie gra.
4. Nie mam czasu sprawdzać w profilu(o ile jest to podane) kto ma jaką płeć, dla ułatwienia, swoją płeć wpisałam.
5. Twój post wprowadza zamęt i nie tyczy się tematu.

Pozdrawiam sedrecznie



hogan, jeśli chodzi o wprowadzanie zamętu jak to sugrtujesz _Reniutek_, to nestety Ty go robisz.

Co do mojej płci wystarczy przeczytać nick, jestem demolkana5 a nie demolekna5, więc nie ma potrzeby wchodzenia w mój profil :D

Napisałaś że każdy może zmienić Południową granicę w osadę, otóż to nie prawda, przynajmniej w mim przypadku, mimo że mam zmienionych w osadę 15 lokacji.
Przy każdej lokacji powinien być domek w moim przypadku nie ma i sądzę że tak samo jest u większej ilości graczy. :(

Image

Jak Ci wiadomo na każdej lokacji jest Magazyn, a w nim można sprawdzić czy daną lokację można zamienić w osadę - przeklejam swoją fotkę z wcześniejszego postu czy widzisz tutaj napis Osada ?

Image

Jak sama widzisz nie wszyscy mogą zamienić Południową granicę w osadę jak sugerujesz.
Podobna sytuacja jest z Warsztatami, na każdym serwerze jest inna potrzebna ilość do budowy (do niedawna tak przynajmniej było).

Pozdrawiam Cię i życzę miłej gry :D

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie można zbudować Osady
PostWysłany: Czw Lip 07, 2016 10:24 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Hogan w odpowiedzi na Twoje uwagi:

hogan napisał(a):
1. Nie jesteś adminem/modem aby mnie upominać


Nie muszę być adminem/modem tego forum, aby zwrócić innemu forumowiczowi uwagę na to, że:
1/ wprowadza w błąd pozostałych forumowiczów
lub też
2/ nie okazuje szacunku wobec pozostałych forumowiczów.

hogan napisał(a):
2. Nie wiesz czy nie gram na Plindze a więc Twoje uwagi nie są na miejscu.


Twoje wskazówki dotyczące gry, jakie przekazujesz pozostałym forumowiczom świadczą same za siebie, że nie grasz na serwerze plinga. Gdybyś grała nie upierałabyś się ze swoimi sugestiami na temat możliwości tworzenia osad na lokacjach na tym serwerze.

hogan napisał(a):
3. Każdy może zmienić w/w lokację w osadę bez względu na to gdzie gra.


Na ten moment tzn. na dzień 07/07/2016 - godz.10:29 nie możemy na serwerze plinga tworzyć osady na lokacji Południowa Granica... Możliwość taka jest zablokowana... przez programistów, którzy czuwają nad serwerem plinga... bez względu na to jakie kombinacje możliwości czy braku możliwości zmian w osady opisujesz... na naszym serwerze zamiana lokacji w osady działa na innej zasadzie niż Ty opisujesz w swoim poście... nie mamy możliwości wyboru/ decydowania o tym jakie lokacje chcemy zmieniać w osady... decyduje za nas osoba, która nam wprowadza aktualizacje - nowe lokacje do gry... wprowadza nowe i odblokowuje na starych lokacjach opcje zmiany lokacji w osady.... niestety mam wrażenie, że Ty nie rozumiesz tego co MY piszemy...

hogan napisał(a):
4. Nie mam czasu sprawdzać w profilu(o ile jest to podane) kto ma jaką płeć, dla ułatwienia, swoją płeć wpisałam.


W tym konkretnym przypadku dotyczącym forumowiczki: demolkana5 nie trzeba było sprawdzać w profilu jakiej płci jest osoba, która prowadziła z Tobą rozmowę, gdyż wystarczyło tylko z uwagą przeczytać post/ odpowiedź jaką Tobie udzieliła. Pozwoliłam sobie na wytłuszczenie i podkreślenie tej kwestii o której ja piszę w Waszych postach...

hogan napisał(a):
demolkana5 napisał(a):
Co do Południowej Granicy niestety nie można jej zamienić w osadę (post dałam wcześniej z fotką).


Można zamienić. Ty tylko nie możesz, bo nie masz 15 nie zmienionych w osady. Jak dojdą nowe lokacje, to też będziesz mógł.
Mogłeś ją zmienić wcześniej, zamiast innych co już zmieniłeś. :D

...


I ostatni już punkt:

hogan napisał(a):
5. Twój post wprowadza zamęt i nie tyczy się tematu.


Moja odpowiedź nie tyczy się tematu topiku: Gdzie można zbudować Osady... ? Czyżby? :))

Zamęt niestety wprowadzasz Ty... a nie ja... jak to sugerujesz w poście...
Teraz naprawdę myślę, że robisz to całkowicie świadomie... a co więcej myślę, że robisz to celowo....

Pozdrawiam serdecznie :))))

P.S. Mała korekta dotycząca lokacji Południowa Granica. Właśnie weszłam na grę (godzina -10:30). Dzisiaj dodano nam kolejną aktualizację do gry. Mamy nową lokację, która nazywa się Utopia. Weszłam na lokację Południowa Granica i w magazynie sprawdziłam czy lokację tą możemy zmienić już w osadę. Z dzisiejszą aktualizacją odblokowali nam możliwość robienia osady na tej lokacji.

Pozdrawiam jeszcze raz :))))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności