Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:15 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kurnik
PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 9:27 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
Kurnik

Cena jego 3 500 000 monet, ma 2 stanowiska na ptactwo "Grzędy".

Do wybudowania Kurnika potrzebujemy:
1 etap:
- 3 komody
- 50 gwoździ

2-etap:
- 3 armatury
- 5 kocy
- 30 dachówek

3 etap:
- 10 kabla
- 5 stalowego sznura
- 20 rur

Po wejściu do kurnika mamy 2 "grzędy" czyli 2 stanowiska dla ptactwa.

Image


W każdą grzędę możemy wstawić ptactwo (również to ze złotego inkubatora) do 10, 30 i 50 sztuk. W kurniku można hodować każde ptaka jaki mamy do kupienia czy zrobienia.

Image


W kurniku można zrobić paszę dla ptactwa z produktów wyhodowanych na polach:
- 5 gruszek + 25 ognia = 10 paszy
- 75 czerwonej porzeczki + 20 wody = 35 paszy
- 25 gruszek + 25 ognia = 50 paszy

Image

Kurnik można powiększyć. Na powiększenie potrzeba:
- 5 szkieletów
- 30 szyb
- 20 styropianu

Tak wyglądają grzędy z ptactwem, jak widać nie musimy wstawiać np.: 10, 30 czy 50 sztuk.

Image

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Kurnik
PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 11:45 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Sob Maj 09, 2015 5:26 pm
Postów: 66
Wytłumacz jak zrobiłaś ze jest inna suma niż 10, 30 i 50 ptactwa na grzędzie, ja próbuje to jakoś zrobić i nic...

Ja nie mam możliwości pawi ani pingwinów wychowywać w kurniku, posiadam zloty inkubator i inne takie rzeczy...

Przyznaje się, ze brakuje mi ostatniego etapu ulepszenia czyli 6/6 (brakuje mi cementu i spryciarza boba, ale możne w najbliższym czasie uda się uzbierać), moze to jest przyczyna ze nie mam takich możliwości co Ty...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kurnik
PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 12:04 am 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Sob Maj 09, 2015 5:26 pm
Postów: 66
Znam odpowiedzi na moje pytania...
Odpowiadam żeby inni wiedzieli co i jak...

Żeby mieć np 5 pawi w kurniku należny je "wyprodukować" w złotym inkubatorze 5 sztuk i nie wyciągać z magazynu na ziemie tylko kliknąć na kurnik i tam znaleźć pawie "z magazynu" i dodać te 5 sztuk... tak samo się dotyczy każdej innej liczby innych ptaków, których kupujesz w inkubatorach czy w orlim gnieździe.

Każde ptactwo położone na ziemi już się nie da dodać do kurnika i należy dbać o nie tak jak było to wcześniej...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kurnik
PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 9:20 am 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
kani80 napisał(a):

Żeby mieć np 5 pawi w kurniku należny je "wyprodukować" w złotym inkubatorze 5 sztuk i nie wyciągać z magazynu na ziemie tylko kliknąć na kurnik i tam znaleźć pawie "z magazynu" i dodać te 5 sztuk... tak samo się dotyczy każdej innej liczby innych ptaków, których kupujesz w inkubatorach czy w orlim gnieździe.

Każde ptactwo położone na ziemi już się nie da dodać do kurnika i należy dbać o nie tak jak było to wcześniej...


Masz rację, każde ptactwo zrobione w złotym kurniku i chyba w drzewie Pieśni wiatru można dodać do kurnika. Przepraszam że nie napisałam dokładniej :)
Dodam, że kurnik ma jedną wadę. Paszy można nagromadzić tylko 100 jednostek, więc przy większej ilości ptactwa trzeba pilnować by miały co jeść. Mam nadzieję że autorzy gry zmienią tą niewygodę, także będzie można nagromadzić dowolną ilość paszy.
Zaletą kurnika jest taka że przy zadaniu wymagającym ustawienie większej ilości ptaków można je wstawić do kurnika a nie gromadzić je w ogrodzeniu na stacji :)

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kurnik
PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 9:47 am 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Nie Sty 04, 2015 7:50 pm
Postów: 27
Witam ..... małe pytanie odnośnie budowy, w 3 etapie jest 10 x kabel, napiszcie w której stacji się go robi? Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kurnik
PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 10:31 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
pawieoczko napisał(a):
Witam ..... małe pytanie odnośnie budowy, w 3 etapie jest 10 x kabel, napiszcie w której stacji się go robi? Pozdrawiam


Te kable tworzy się na lokacji Skalp... :)

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kurnik
PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 11:18 am 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Nie Sty 04, 2015 7:50 pm
Postów: 27
Dzięki za odpowiedź, więc muszę się przebić jeszcze do tej chatki, żeby zdobyć te kable :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kurnik
PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 11:30 am 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
pawieoczko napisał(a):
Witam ..... małe pytanie odnośnie budowy, w 3 etapie jest 10 x kabel, napiszcie w której stacji się go robi? Pozdrawiam


pawieoczko, proponuję ci wybudować z czasem Wieżę obserwacyjną. Po wybudowaniu masz wgląd do stacji tych które masz otwarte. W każdej chwili możesz sprawdzić co i gdzie możesz wyprodukować i czy masz tam jakieś zapasy materiału.
to wygląda mniej więcej tak:

Image

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kurnik
PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 11:39 am 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Nie Sty 04, 2015 7:50 pm
Postów: 27
Mam wieże już od dawna i korzystam z niej cały czas, ale na skapl poleciałam samolotem kiedyś, bo było mi to potrzebne do zadania. Teraz będę torować sobie drogę do chatki ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kurnik
PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 11:50 am 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
[quote="pawieoczko"]Mam wieże już od dawna i korzystam z niej cały czas, ale na skapl poleciałam samolotem kiedyś, bo było mi to potrzebne do zadania. Teraz będę torować sobie drogę do chatki ;

Nafty do samolotu trochę szkoda. Sanie mam najlepsze i dobrze wyposażone, także udźwig jest dobry. Ja na niektórych stacjach pozostawiłam sobie rybę i jak jest potrzeba jazdy dalej po prostu ją uzupełniam karmiąc psy na tych stacjach na których jestem. Potem z docelowej np.: Skalp można dojechać bezpośrednio do Stacji z której wyruszyłaś.
oczywiście musisz mieć wyposażenie takie jakie jest wymagane na stacjach na których będziesz się zatrzymywała, ja na wszelki wypadem mam cały sprzęt potrzebny na wszystkie stacje, niestety sporo miejsca zajmuje ale nie mam ryzyka że nie będę musiała wracać na Stację macierzystą po jakiś zapomniany sprzęt.
Mam nadzieję że w miarę jasno wytłumaczyłam :)

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności