Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Wto Kwi 16, 2024 10:24 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Oczyszczanie lokacji
PostWysłany: Śro Lip 29, 2015 4:18 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Nie Lip 26, 2015 7:40 pm
Postów: 4
Witajcie
Z tego co rozumiem z gry to należy poszczególne lokacje oczyszczać z wszelkich kamieni, trawy, drzew itp. Za bardzo nie wiem jak to zrobić aby nie zajęło to przynajmniej kilku tygodni na jedną lokację. Potrzeba tu ogromnych ilości energii.
Czy rzeczywiście tak jest? Aby wyczyścić daną lokację trzeba czekać na odnowienie się energii i wyruszanie w drogę aby wyczyścić kawałek? Potem znowu to samo - godzina czekania i wyprawa?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za Wasze opinie.


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Oczyszczanie lokacji
PostWysłany: Śro Lip 29, 2015 8:11 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Sob Maj 09, 2015 5:26 pm
Postów: 66
powiedzmy to inaczej...
Zbierasz sporo energii i wyruszasz na wybrana lokalizacje, sposoby zbierania energii są podane w osobnym temacie.

Podpowiem jak ja to robię: zbieram energii ile się da, (przedstawię to w przypadku zerowej energii), na początek zjadam energetyki (najczęściej są to plastry miodu) do maksymalnej energii jaka mogę mieć -1 (czyli jeśli maksymalna moja energia to 30 to zjadam do 29) i wykorzystuje największy energetyk jaki mam (np +30) potem odwiedzam znajomych i zbieram ile się da energii...
Potem zabieram na sanie ile mam miodzików rożnej wielkości i jadę na wybrana lokalizacje i rozwalam co się da, patrząc na największe jakie mogę rozwalić np skala 95 zjeżdżam do tylu ile mogę, ale oczywiście nie do końca, lecz do około 40 i zostawiam na później, najlepiej po 20 kliknięć (kombo) i przerzucam sie na inne obiekty. wspomagam się energetykami. w magazynie zostawiam wszystko co dodaje energie (najwięcej energii dają odłamki po węglu) które zabieram jak potrzebuje więcej energii (np do 120 lub nawet więcej).
Ogólnie trzeba wspomagać się energetykami, bo inaczej faktycznie czyszczenie zabierze mnóstwo czasu...

Napisałem to trochę chaotycznie, ale jak ktoś kumaty w grze to powinien zrozumieć ;)
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności