Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:08 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sakura oraz Nagrody za oczyszczanie
PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 7:30 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Pią Maj 29, 2015 3:15 am
Postów: 28
Witam Wszystkich. Mam pytanie dotyczące podlewania Sakury,otóż podlałem je na czas 5/5 i mam takie coś,potrafi ktoś to wyjaśnić??,niby minutę powinno się na 5 poziomie czekać a tu proszę 20-scia ponad godzin o co chodzi?
Image
I druga sprawa,dotycząca nagród końcowych które powinno się dostać za oczyszczenie mapy,otóż (nie wiem czy było to już wyjaśniane) w ogóle nie trzeba oczyszczać całej mapy,lokacji.Ja oczyściłem lokację Orle Gniazdo tylko do głównego drzewa czyli magazynu,rozbudowałem go ukończyłem jakieś zadanie (nie pamiętam dokładnie które) i zamieniając lokację na osadę otrzymałem drzewo w którym mam dzikie pawie i dzikie indyki.Podobnie miałem z innymi lokacjami,jak np: Skraj,Polar Side, i inne,więc uspokajam początkujących graczy,nie musicie oczyszczać całej mapy by otrzymać nagrodę końcową,trzeba tylko dojść do głównego budynku zbudować go i wykonać zadania do momentu gdy podświetli się Wam to:
Image
Tylko niestety coś kosztem czegoś,nie oczyszczając całej lokacji tracimy wszystkie rzeczy które moglibyśmy wykopać,decyzja więc należy do gracza.
Pozdrawiam Wszystkich :)


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Sakura oraz Nagrody za oczyszczanie
PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 11:02 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Sob Maj 09, 2015 5:26 pm
Postów: 66
Odpowiedz dotyczące drzewka:
Nieważne na jakim etapie jesteś, zawsze musisz poczekać calutkie 3 dni, dopiero po opłynięciu tych trzech dniach, drzewko zamienia się na złote i wtedy możesz z niego zebrać "plony" czyli nagrody. Chodzi o to ze, drzewo musi dojrzeć, a to ile razy podlejesz decyduje o twojej nagrodzie.
W skrócie:
- nawet jak nie podlejesz w pełni drzewka (5/5) w upływie 3 dni, ono zamienia się na złote
- jeśli uda Ci się podlać do np 3/5 to tylko tyle nagród dostaniesz ile przewiduje producent :)
- zawsze musisz czekać 3 dni by drzewko dojrzało.




Co do Osady i nagrody to już była mowa o tym, dokładnie tak jak to napisałeś... do tego co napisałeś nic ująć, nic dodać :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sakura oraz Nagrody za oczyszczanie
PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 11:23 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Pią Maj 29, 2015 3:15 am
Postów: 28
Dziękuję za odpisanie,niestety nie zgodzę się z Tobą w kwestii sakury,otóż (żałuję że wcześniej screena nie zrobiłem)pierwsze moje Sakury i to w ilości 4 szt podlewając po kolei etapami zezłociły się po dobie(siedzę po kilkanaście godzin dziennie na grze),każdy etap po 5 lub 6 godzin dojrzewania w końcu 5 etap miał tylko minutę nie 20-kilka godzin,jak to wyjaśnić? :?:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sakura oraz Nagrody za oczyszczanie
PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 11:43 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Sob Maj 09, 2015 5:26 pm
Postów: 66
Ja napisałem to na moim przykładzie i myślałem, ze jak u mnie tak jest to i inni maja tak samo :)
Z tego co piszesz to miałeś lepiej niż ja :) gratuluje :) a teraz czekasz tak samo jak ja :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sakura oraz Nagrody za oczyszczanie
PostWysłany: Śro Sie 12, 2015 12:07 am 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Pią Maj 29, 2015 3:15 am
Postów: 28
aaaaaa rozumiem już :D i dziękuję za odpisanie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności