Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:09 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nowy gracz, dwa pytania
PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 6:43 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Pią Lut 05, 2016 6:35 pm
Postów: 4
Witam, jako nowy gracz mam kilka pytań i jeden chyba problemik, zwracam się z prośbą o odpowiedź na moje pytania.
1. Wiem, ze nie powinnam sprzedawać złota, gdyż będzie ono potrzebne do budowy złotej Palmy, nie wiem niestety czym ona jest i ile złota będzie mi do tego potrzebne. Czy mogę sprzedawać złoty piasek? Czy on też jest wymagany?
2. Mam zadanie, żeby kupić w kramie kryształową rzeźbę. To oznacza, ze musze kupić kram za 100 szmaragdów? Czy jest jakiś inny sposób?
3. Odkrylam na "Pieśni wiatru" jakiś młyn, ale do jego budowy potrzebuję rzeczy, które nie mieszczą mi się na saniach (zajmują chyba 125 miejsc, a tylu wolnych nie mam, mimo, ze na saniach mam tylko namiot i lampę). Jak więc mog e te rzeczy przewieźć, zeby odbudować budynek? Czy musze najpierw tam odkryć magazyn, w którym będe mogła składować te materiały? Jeśli tak, to, w którym miejscu powinnam kopac?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Nowy gracz, dwa pytania
PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 10:15 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
Mnnaggia napisał(a):
Witam, jako nowy gracz mam kilka pytań i jeden chyba problemik, zwracam się z prośbą o odpowiedź na moje pytania.
1. Wiem, ze nie powinnam sprzedawać złota, gdyż będzie ono potrzebne do budowy złotej Palmy, nie wiem niestety czym ona jest i ile złota będzie mi do tego potrzebne. Czy mogę sprzedawać złoty piasek? Czy on też jest wymagany?
2. Mam zadanie, żeby kupić w kramie kryształową rzeźbę. To oznacza, ze musze kupić kram za 100 szmaragdów? Czy jest jakiś inny sposób?
3. Odkrylam na "Pieśni wiatru" jakiś młyn, ale do jego budowy potrzebuję rzeczy, które nie mieszczą mi się na saniach (zajmują chyba 125 miejsc, a tylu wolnych nie mam, mimo, ze na saniach mam tylko namiot i lampę). Jak więc mog e te rzeczy przewieźć, zeby odbudować budynek? Czy musze najpierw tam odkryć magazyn, w którym będe mogła składować te materiały? Jeśli tak, to, w którym miejscu powinnam kopac?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)



1. Do budowy palmy potrzebne są samorodki złota po 250 gram. Na 1 liść (liści na koronę palmy potrzeba 5 szt czyli 25 samorodków musisz uzbierać). Palmę robi się w specjalnych skrzynkach w kilku etapach -podstawa, pień palmy, korona palmy, palma.
Wszystkie przedmioty w zakładce Złoto radzę ci sprzedawać ale z głową, czyli nie przesadzać ze sprzedażą, Złoto będzie potrzebne do zadań. Czyli sprzedawaj, ale z umiarem.

2. Kryształową rzeźbę kupisz w sklepie w zakładce Nowe za 100 000 monet. Nie musisz kupować kramu :D

3. W lokacji Pieśń wiatru jest młyn i trzeba go odbudować, załaduj sanie na tyle na ile dadzą się załadować, pojedź na lokację, tam będziesz mogła zostawić to co przywiozłaś przez kliknięcie na młyn, a potem pod obrazkiem materiału jaki przywiozłaś na budowę młyna. Tak musisz postępować aż wybudujesz młyn. Na ogół budowa budowli na lokacjach odbywa się w kilku etapach.
Po wybudowaniu młyna będziesz mogła robić różne rzeczy. Niżej masz stronkę, jest po rosyjsku ale po obrazkach domyślisz się co w młynie można robić, wyżej masz z czego młyn zbudować http://klondikecity.info/blog/melnica_postroyka_pesnja_vetra_klondayk/2013-05-04-858

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nowy gracz, dwa pytania
PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 10:55 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Pią Lut 05, 2016 6:35 pm
Postów: 4
demolkana5, dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź, jednak co do pytania nr 2.. przejrzałam ofertę i widzę tego kryształowego jelenia, ale on jest czarny i wygląda inaczej niż to, co mam "zainstalować".

Nie umiem wstawić zdjęcia...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nowy gracz, dwa pytania
PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 11:08 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
Mnnaggia napisał(a):
demolkana5, dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź, jednak co do pytania nr 2.. przejrzałam ofertę i widzę tego kryształowego jelenia, ale on jest czarny i wygląda inaczej niż to, co mam "zainstalować".

Nie umiem wstawić zdjęcia...


To jest ten jeleń. Kupujesz go jako szkielet, w miarę budowania zamienia się w czarny posąg, który burzysz, wylatują z niego, kolekcje, minerały i inne dobra, dostajesz też figurę takiego samego jelenia jak zburzyłaś. Żeby go zbudować musisz rozbijać kryształy, z nich po kliknięciu na jelenia budujesz go. Kryształy są na stacji i jeszcze kilku lokacjach.

Jeleń http://klondikecity.info/blog/khrustalnaja_skulptura_klondajk_postrojka/2015-07-30-2460

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nowy gracz, dwa pytania
PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 11:36 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Pią Lut 05, 2016 6:35 pm
Postów: 4
Dziękuję bardzo! Nawet nie wiesz jaka jestem wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności