Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:38 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Piekarnia
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 6:31 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
W000W napisał(a):
Czy możemy tu linkować inne strony? Bo właściwie wszystko co nas interesuje jest opisane wyczerpująco w necie, na około 4 stronach internetowych. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać np. klondike piekarnia, lub klondike samorodki, klondike mapa Uchty itp i wszystko już jest opisane. Mogłabym tu wrzucić te strony, jeśli ktoś ich jeszcze nie zna....?


Jak widać z powyższych różnic dotyczących samej piekarni nie wszystkie informacje, które znajdują się w necie dotyczą naszego serwera... zatem wiadomości nie tylko, że nie są wyczerpujące, to całkowicie nie są zgodne z naszą wersją gry... :)

nika.rus napisał(a):
W000W napisał(a):
Czy możemy tu linkować inne strony? Mogłabym tu wrzucić te strony, jeśli ktoś ich jeszcze nie zna....?



Jest już oddzielny post demolkany5 pt. "Przydatne strony z poradnikami do gry Klondike". Sprawdź - może znasz jeszcze jakieś dodatkowe strony to warto dodać.


To jest odpowiedz forumowiczki nika.rus na Twoje pytanie... :) ... zapewne jej nie zauważyłaś... :) ... bo piszesz dalej w następnym poście po nika.rus:

W000W napisał(a):
Ja zaglądam tu:http://klondike-info.jimdo.com/ i tu: http://4klondike.com/pl lub po prostu wpisuję zapytanie poprzedzając słowem klondike. Na razie działa, mam wszystko pobudowane, wykopane wszystkie wyspy i wiedzie mi się dobrze:) choć nudno bo nic się nie dzieje z wyzwań nowych ....


...dziękujemy za podzielenie się z nami linkami do stron z informacjami o grze... lecz skoro mamy już temat, gdzie możemy takie linki umieszczać to tam te linki umieszczajmy... :)))

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Piekarnia
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 7:22 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Sob Mar 07, 2015 9:13 pm
Postów: 21
oooo tak, weszłam na temat demolkan 5.... fajnie to zrobiła, dokładnie te stronki są nośnikami największej wiedzy, ja też polecam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piekarnia
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 7:30 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Sob Mar 07, 2015 9:13 pm
Postów: 21
przepraszam :o :oops: znowu zły wpis i znowu nie tak jak trzeba i nie tu gdzie trzeba, i jestem zbesztana za bezsensowne dzielenie się moją nędzną wiedzą. Sorki, tak, jak myślałam. Moja obecność na forum to od początku zły pomysł, ja tylko lubię pomagać innym a gra jest dla mnie świetną rozrywką, i chyba przy tym pozostanę.....więc nie będę się tutaj stresować.Postaram się już niczego nie psuć ... miło było Was poznać :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piekarnia
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 12:11 am 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Sob Lut 20, 2016 9:51 pm
Postów: 17
Mam takie pytanie. W informacjach w grze, można znaleźć takie coś - Sól można znaleźć w skrytkach.
Gdzie są te skrytki???


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Piekarnia
PostWysłany: Czw Wrz 08, 2016 2:24 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Sob Lip 30, 2016 11:53 pm
Postów: 75
http://klondike-nymphus.de/ Niemieckie forum zalecany chrom prawy klik i tłumacz
http://klondikecity.info/ Ruskie forum jw translate w chrome


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności