Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:52 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czuję, że MMORPG nie próbuje być grami
PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 2:44 pm 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączenie: Pon Wrz 28, 2020 2:38 pm
Postów: 1
Część ze starej szkoły runescape i Wow, na arenie rywalizacji nie ma prawie nic.Wiele areny rywalizacji w tych grach to praktycznie projekt badawczy Chociaż nie mówię, że te gry są idealne ... ale ten element konkurencyjny istnieje.
Różnica w, powiedzmy, Old school runescape PVP, od początkującego do zaawansowanego, jest tak duża, że ​​sam w sobie jest projektem badawczym. Jest tak wiele ukrytych mechanizmów i ruchów i ... jest prawie nieskończony.

Mam na myśli ... Wydaje mi się, że większość gier za bardzo stara się o styl, polerowanie, grafikę i interfejs użytkownika. Gdzie jest tutaj gra Fcken?

Jakie konkurencyjne rzeczy mogę robić z innymi graczami?

W jaki sposób jestem lepszy pod względem konkurencyjności niż druga osoba, biorąc pod uwagę wydawanie pieniędzy lub poziomy?

Nie ma ciekawych mechanik lub są one tak ograniczone, że nie da się z nimi nic zrobić, to po prostu gówniany scenariusz filmowy. Są tak dopracowane, że nikt nie może niczego wykorzystać… nie ma nic ciekawego.

Podoba mi się, jak Riot wziął główny element CSGO, czyli mechanikę rywalizacji i zasadniczo skopiował to z Valorantem. Gdzie to jest w przestrzeni MMORPG? To nie istnieje.


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Czuję, że MMORPG nie próbuje być grami
PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 4:52 pm 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączenie: Czw Lis 05, 2020 4:44 pm
Postów: 2
gry są różne. Trzeba próbować a z pewnością prędzej czy później znajdziesz taka, która Ci się spodoba, bo jest też mnóstwo gier. Zreszta są portale dla takich gier jak portalmmo.pl i tam znajdziesz spisy rożnych gier mmo czy mmorpg


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności