Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:47 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Najlepsza gra MMORPG wszech czasów?
PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 1:14 pm 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączenie: Czw Cze 17, 2021 1:09 pm
Postów: 1
Po graniu w Lost Ark w ciągu ostatniego miesiąca na serwerze RU poczułem, że muszę napisać ten post. Właśnie ukończyłem kampanię Payton i jedyne, co mogę sobie zadać, to „jak u diabła ta gra jest darmowa?”

Ilość głębi i jakości fabuły jest po prostu fenomenalna. Zanurzenie i inwestycja to jakość AAA. Myślałem, że początkowa historia w Lutherze była dobra, a kilka pierwszych kontynentów później było przyzwoitych. Jednak po dostaniu się do zawartości po 50 lvl gra jest szokująco dobra. Sposób, w jaki kończysz fabułę na kontynencie, a następnie musisz pracować nad swoją postacią, rozwijając i odkrywając inne funkcje, które oferuje gra, jest świetnym sposobem na umożliwienie graczowi poznania systemów i rozwoju we własnym tempie. Kiedy w końcu zobaczysz tę nową ikonę zadania fabularnego, poczujesz to uczucie podekscytowania, które sprawia, że ​​zastanawiasz się, co tym razem ma dla ciebie gra. Po prostu nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo pozytywnych rzeczy na temat zespołu, który włożył wysiłek, aby ta gra była tak fantastycznym doświadczeniem.


Każdemu, kto jest w regionie NA i jest smutny, ponieważ gra nie została jeszcze wydana w naszym regionie, WYSOCE sugerowałbym, aby RU wypuściło. Posiadanie rosyjskiego podkładania głosu sprawia, że ​​czujesz się jak w obcym, animowanym świecie, a ja wciąż czuję się niesamowicie zanurzona we właściwych momentach.

Dziękuję Lost Ark za to niesamowite doświadczenie.


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności