Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:48 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: ALONE IN THE DARK 4: THE NEW NIGHTMARE
PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 10:39 am 
Offline
fanatyk
fanatyk
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 17, 2015 3:21 pm
Postów: 47
Co tu dużo pisać, dobra gra i już. Nie jest ona żadnym arcydziełem gatunku, ale wg mnie uczciwie wywiązuje się z umowy. Gra ma dobry klimat i ciekawa fabułę, a i z samym przechodzeniem gry nie ma problemów o ile dobrze przeszukujemy pomieszczenia. ;-) W dodatku otrzymujemy dwie kampanie co daje nam nieco więcej zabawy niż większość klasycznych survival horrorów ze statycznymi kamerami (zazwyczaj można je przejść w około 6 godzin). Ostatnio przechodziłem tą grę ponownie (scenariusz dotyczący Edwarda Carnbye'go) i jedyną rzeczą, do której mógłbym się przyczepić to niska rozdzielczość grafiki. Wydaje mi się, że gra jest uważana za gorszą niż jest w rzeczywistości. Pewnie to zasługa tego, że tytuł ten ma stanowić kontynuację legendarnej, pierwszej odsłony serii Alone in the Dark, która jest uważana za ojca (czy też pierworodnym) gatunku. To prawdopodobnie podniosło oczekiwania graczy, których nie udało się całkowicie spełnić.


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności