Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:02 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kilka pytań od początkującego gracza :)
PostWysłany: Śro Wrz 30, 2015 12:51 am 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Pon Wrz 28, 2015 1:14 pm
Postów: 5
Witam jako że zacząłem grać dopiero 3 dni temu w barbarians chciał bym was spytać się kilka rzeczy
1. Skąd wziąć tą runę : http://scr.hu/2q51/fg0ao
2. Czy gdy uda mi się już uaktywnić błyskawicę to ona jest na 1 walnięcie czy przez jakiś czas ?
2. Czy jak dodam randomowo ludzi do znajomych to czy mogą zabrać mi te runki ? http://scr.hu/2q51/mcga5
3. Kiedy przy ataku dostaję się 1 gwiazdkę a kiedy 2? bo 3 to wiadomo, to zależy od ogólnie zniszczonych budynków czy m. kopalnie lub koszary dają większy progress?
4. Jaką taktykę polecacie przeciwko katapultą oraz balistą na początku gry aby nie za szybko zniszczył całego wojska?
5. Jednostki atakują po prostu losowe budynki? Te które są najbliżej czy jest to jakoś sprecyzowane
6. Jak działa wysyłanie jednostek pomiędzy znajomymi, słyszałem tylko że jest to w jakiś sposób możliwe ale nie wiem kompletnie jak to działa



Dziękuję bardzo za każda odpowiedź i pomoc :)


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: Kilka pytań od początkującego gracza :)
PostWysłany: Śro Wrz 30, 2015 7:09 am 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Pią Sie 28, 2015 10:33 am
Postów: 3
1 pytanie to runy dostaje się od aktywnych znajomych co 24h tak samo jak wojsko to to pytania 6 tez od znajomych raz na 24h, 2 pytanie to błyskawica jest na 1 strzał ale co 10min. można ja robić i w zależność od poziomu magicznej misy są max 5 czyli jak kogoś atakujesz to max 5 błyskawic ,gwiazdki za atak to 3 za max 1 dostaje się za zamek niezależnie czy się rozwali coś jeszcze sam zamek i jest 1 a 2 sa za zamek i więcej jak 49% wiochy 5 pytanie orkowie i konnica atakuje sprecyzowanie wszystkie wieże a dopiero po ich rozwaleniu resztę budynków złodzieje same magazyny kopalnie tartaki i dopiero potem resztę, reszta wojska rozwala wsio co ma bliżej ;p ,a z tymi tam jest 2x 2 pytanie wiec o te runki niebieskie to znajomi nie mogą tego zabrać ale mogą ci zabrać możliwość otwarcia twojej skrzynki i jak ci otworzą to im wpadnie np. niebieski czerwony żółty a ty stracisz taka możliwość na 12h jak coś to pytaj to postaram się odp. :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kilka pytań od początkującego gracza :)
PostWysłany: Śro Wrz 30, 2015 9:01 am 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Pon Wrz 28, 2015 1:14 pm
Postów: 5
Dzięki wielkie za pomoc :) , na razie wiem wszystko co potrzeba :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności