Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:32 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 6:57 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Wyczyściłem historię, dysk i nie widzę poprawy.Napisałem do pomocy technicznej-może oni coś pomogą.Na razie dostałem automatyczną wiadomość, w której radzą, co trzeba zrobić żeby rozwiązać problem.Zrobiłem co chcieli i nic się nie zmieniło.Podejrzewam, że na weekendzie mnie nie będzie.Przesyłam pozdrowienia z Orlego Gniazda :D


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 5:39 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Wto Kwi 12, 2016 10:07 pm
Postów: 4
Witam;)
Niestety też Mam ten problem Strasznie wkurza :twisted:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Nie Kwi 24, 2016 1:46 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Trzeci dzień jak nie mogę wejść na konto.Tzn. niby się loguję ale nic nie mogę zrobić.Na nk.pl jakoś mogę grać, więc pobawię się tam.
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Nie Kwi 24, 2016 3:37 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Pojawił się i u mnie ten sam problem z okienkiem odświeżania strony.... nie od razu po aktualizacji, lecz dopiero wczoraj popołudniu... nie mogłam nic zrobić... logowanie i odświeżanie... i tak w kółko... po czym zgłosiłam do plingi dzisiaj rano błąd... sprawdzałam teraz... i działa wszystko tak jak powinno... :)
Mam nadzieję, że i u pozostałych jest ok... a jeżeli nie, to zgłaszajcie błąd przez formularz bezpośrednio do plingi...

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 11:09 am 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
_Reniutek_ napisał(a):
Pojawił się i u mnie ten sam problem z okienkiem odświeżania strony.... nie od razu po aktualizacji, lecz dopiero wczoraj popołudniu... nie mogłam nic zrobić... logowanie i odświeżanie... i tak w kółko... po czym zgłosiłam do plingi dzisiaj rano błąd... sprawdzałam teraz... i działa wszystko tak jak powinno... :)
Mam nadzieję, że i u pozostałych jest ok... a jeżeli nie, to zgłaszajcie błąd przez formularz bezpośrednio do plingi...


Za szybko się pochwaliłam.... Problem zniknął... i pojawił się jakoś po dwóch godzinach znowu...
Zauważyłam, że pojawił się ponownie w takim samym momencie jak poprzednio... po wejściu na inną lokację... lokację, która jest oczyszczona całkowicie, ale nie zamieniona jeszcze w osadę... blokada - wyskakujące natychmiastowo po wejściu okienko: odśwież stronę - nie pozwala uczynić żadnego ruchu...
Problem zgłosiłam za pierwszym razem do wsparcia plingi... jak wszystko było ok, to myślałam, że chłopaki podziałali i błąd został globalnie usunięty... jak się skiepściło drugi raz to już taka pewna nie byłam... dałam sobie jednak spokój z pisaniem wieczorem wiadomości do wsparcia... jakież było moje zdziwienie po otrzymaniu dzisiaj rano wiadomości od wsparcia z plingi z instrukcją jak mam naprawić sobie sama grę... jednak instrukcja czynności ratunkowych, jaką otrzymałam nie zawierała nic więcej, niż jest napisane na stronie... czyli wszystkie czynności, jakie zrobiłam w pierwszej kolejności, zanim jeszcze napisałam wiadomość do wsparcia... grzecznie odpisałam, że wszystko co jest w instrukcji ratunkowej zostało wykonane... odpowiedź przyszła szybko... pozwolę sobie jej część zacytować: "Pragnę poinformować, iż sprawa jest rozpatrywana przez twórców gry. Nasz zespół nieustannie pracuje nad polepszeniem jakości gry. Prosimy o wyrozumiałość. Twój problem będzie wkrótce rozwiązany."....
Podsumowując jest to jakiś "grubszy" błąd... kiedy będzie naprawiony?... nie wiadomo... :)...

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 6:21 pm 
Offline
uzależniony
uzależniony

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 10:00 pm
Postów: 91
Lol, to jest nas dwoje.Po odwieszeniu gry pojechałem do lokacji Pazur.Teraz tam stoję i nie mogę się ruszyć.Cieszyłem się 20 minut! Wiecie co wam powiem?Mam już dość tego serwera-daję im tydzień żeby to zrobili.Nie będę czekał 4 dni żeby wejść na 20 minut-to jest chore!Czas się pomału żegnać :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 6:45 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Wto Kwi 12, 2016 10:07 pm
Postów: 4
Chore to delikatnie napisane, denerwująca sytuacja.
Błąd - BUG Zgłoszone było trzy dni temu
Rozumiem weekend itd.........
Ale Bonus szmaragdów działa bez zarzutu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 7:42 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Na forum plinga utworzyłam ogólnodostępną informację na temat błędu, ponieważ plinga milczy i nic na ten temat nie pisze...
Podaję link poniżej... można się dopisać, przeklikać... im nas będzie więcej tym może wezmą nas bardziej poważnie... :)

https://plingapl.uservoice.com/forums/265501-klondike/suggestions/13585821-b%C5%82%C4%85d-w-grze-po-aktualizacji-kopalnia-leona-ci%C4%85g%C5%82

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 11:01 am 
Offline
bywalec
bywalec
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 15, 2016 2:05 pm
Postów: 12
Miejscowość: W-wa
Szkoda, że nikt nie chce się tym zająć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 11:08 am 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Gru 14, 2014 7:03 pm
Postów: 204
Gra się często resetuje przy rozładowywaniu sań. Aby tego uniknąć wystarczy nierozładowywać od razu, tylko później wyciągać wszystko po kolei :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności