Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:46 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 1:49 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 3:32 pm
Postów: 27
Kargul napisał(a):
Gra się często resetuje przy rozładowywaniu sań. Aby tego uniknąć wystarczy nierozładowywać od razu, tylko później wyciągać wszystko po kolei :)

Dzięki za informację lecz w powyższym przypadku, nie będzie to pomocne, gdyż Gracze pisali o tym, że problem pojawia się
gdy chcą przedostać się na drugą wyspę.

..... kryptoreklama :)

_________________
Jestem kobietą :)


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 9:12 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 3:32 pm
Postów: 27
Co jest kryptoreklamą? I dlaczego ten co się ośmielił post edytować, to się nie podpisał?
Uważam, że każdy powinien wiedzieć, że Plinga nie jest dobrym serwerem do gry Klondike, inaczej, jest
to naciąganie ludzi na kasę.

_________________
Jestem kobietą :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Sob Cze 11, 2016 8:04 am 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Gru 12, 2014 7:29 pm
Postów: 141
Przepraszam, ze się nie podpisałem pod edytowanym postem. :oops:

Usunąłem z niego akapit, w którym zachęcasz użytkowników naszego serwera do opuszczenia go i przeniesienia się na Wasz.
Z tego co wiem, to ten błąd już został poprawiany przez Plingę. Poza tym, podobne problemy pojawiają się też na innych serwerach. Przeniesienie na FB oznacza, że gracze musieliby zaczynać od nowa. FB ma inna wersję tej gry, ale wcale nie oznacza to, że lepszą. np. do ukończenia takich samych budynków potrzebne są większe ilości materiałów. Nie można też dodawać znajomych spoza FB.
Miło nam, że zaglądasz na to forum, ale nie werbuj to graczy do FB, ja tego nie robię na Twoim forum :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Nie Cze 12, 2016 10:47 pm 
Offline
dyskutant
dyskutant

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 3:32 pm
Postów: 27
Tu nie ma czegoś takiego jak "wasze, nasze". :D
Źle widocznie zrozumiałeś mój post. Miałam na celu wyjaśnienie, że takie błędy będą cały czas, gdyż Plinga nie jest
przystosowana do tej gry. Nie ma też innej wersji gry Klondike, jest jedna oryginalna, Ukraińska i strony, które
z niej korzystają, to dodają ewentualnie coś od siebie lub nie. Zasugerowałam więc to, gdzie jest najlepsza opłacalność
ale wybór należy do każdego indywidualnie. Nie ma przecież problemu z tym, aby znaleźć te dwa inne miejsca, które sam z resztą
jedno wymieniłeś. :)
"Współpracuję" z Wami i resztą portali niosąc pomoc, nie mam przeciwników na żadnym z nich, bo wszystkich traktuję
jako graczy, gry Klondike a nie, że ten gra tu czy tam i dzielę się wskazówkami z moich spostrzeżeń odnośnie gry.
Na moim forum może wypowiadać się każdy bez względu na to gdzie gra i może wyrażać swoje zdanie na temat portalu
z którego korzysta. Wam także tego życzę a będzie lepsza wymiana poglądów o grze. :)

Ps. Nie robiłam Wam autoreklamy przeciwko portalowi ale przeciwko temu, że nie każdy portal może korzystać z każdej gry.
FB na przykład, nie może dodać gry Wolnych Farmerów, mimo że robiło reklamę dla firmy Upjers. Itd.

_________________
Jestem kobietą :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Nie Cze 19, 2016 12:27 pm 
Offline
znawca
znawca

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 1:02 am
Postów: 107
Hogan...
kilka tematów w kwestii formalnej...

...to forum nie jest jakimś tam forum zbiorczym gry Klondike... zostało utworzone pod grę na konkretnym serwerze... no, ale gdybyś z należytą uwagą przeczytała jeden z pierwszych topików tego forum: Klondike – gra przygodowa MMORPG... to nie prawiłabyś teraz nam wszystkim mądrości na temat tego co Ty masz na serwerze gry, na którym Ty grasz... uparcie wmawiając nam, że mamy to samo to co Ty... traktując nas jak totalnych laików.... bo według Ciebie to my chyba się nie znamy... :)))

Bardzo mylisz się uparcie twierdząc, że nie ma znaczenia na którym serwerze gry gramy.... ma to dość duże znaczenie... bo my... na naszym serwerze gry plinga... nie mamy wprowadzonych jeszcze wszystkich tych aktualizacji, które Ty masz na serwerze gry, na którym Ty grasz... poza tym nawet jak mamy te same lokacje to są różnice w produkcjach budynków, itp...itd... ale to już wszystko jest zapisane na tym forum w innych topikach...

I uprzedzając ewentualne odparcie kolejnego ataku z Twojej strony... nie jestem początkującym graczem... mam 108 poziom w grze, więc moja wiedza na temat gry nie jest czysto przypadkowa... demolkana5 również nie jest laikiem... i zapewniam Ciebie doskonale wie co pisze...

Tak z innej strony... wprowadzasz nowych graczy, którzy docierają na to forum w błąd... i to nie jest pierwszy raz.... tak jak już zauważył wcześniej Admin... czyżby celowo?... :)))

Podsumowując Twoje pomocne odpowiedzi na topikach tego forum... bardzo proszę Ciebie o jedną rzecz... zanim się wypowiesz po raz kolejny... próbując wmawiać nam, że nie wiemy o czym mówimy... to proszę zapoznaj się z treścią wszystkich topików na tym forum...

Pozdrawiam serdecznie
Reniutek

_________________
_Reniutek_
Serwer gry - główny - plinga
Poziom w grze: 129


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pią Cze 24, 2016 9:26 pm 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączenie: Pią Cze 24, 2016 9:23 pm
Postów: 1
witam czy ktoś może mi powiedzieć co jest potrzebne do ostatniego etapu sterowca


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 11:18 am 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Pon Lut 01, 2016 8:12 pm
Postów: 4
Szukam znajomych jestem aktywny wysyłam co dziennie prezenty jak mam towar pomagam choć 1 szt mój nick paolo351982


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 12:43 pm 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączenie: Pon Paź 17, 2016 12:39 pm
Postów: 1
Witajcie
Dziś od rana gra nie działa. Co trochę wyskakuję jakieś inne błędy, a to 502, a to 503 lub coś innego. Czy u Was jest tak samo?
Pozdro


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 1:31 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Pon Paź 03, 2016 10:02 am
Postów: 5
Ja też nie mogę wejść na grę :cry:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: CZAT ogolny
PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 7:00 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Gru 14, 2014 7:03 pm
Postów: 204
Już wszystko działa. Przerwa trwała około 3 godziny. Jest na ten temat informacja od admina, w dziale - błędy gry.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 393 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności