Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:54 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: cukier
PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 10:47 pm 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Wto Paź 25, 2016 1:44 pm
Postów: 6
hallo,znowu mam pytanie.Pałac wróżki przestał mi produkować cukier,a nadal mam zatrzęsienie kapeluszy. Czy bez cukru zostaną ze mną na zawsze?


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: cukier
PostWysłany: Śro Lis 09, 2016 1:22 am 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 7:01 pm
Postów: 16
Event ma niestety duże błędy:

1. Nie zalicza lizaków ze sklepików
2. Domek Wróżki nie daje cukru

CUKIER MOGĄ Tobie wysłać sąsiedzi jako bezpłatny prezent tzw. darmówka- poproś ich a na pewno dostaniesz :)

Błędy są zgłoszone już ponad 5 dni temu ( osobiście pisałam do supportu ) ale niestety nadal trwają prace nad naprawą :shock:
Czy będą naprawione? Nie wiedzą :(

Mnie osobiście nie zalicza nietoperzy z Gwonka i też nie wiem jak to zrobić żeby zakończyć zadanie-rano znów napiszę do supportu i tak w koło macieju :( Ogólnie źle oceniam event-dużo błędów a zadań strasznie dużo:(
W miastach zalegają Wodzowie Duchów w takich ilościach że masakra:( Nie wiem jak to zrobią żeby zniknęły te figurki bo do nich właśnie potrzeba lizaków, za dwa dni koniec eventu może się coś ruszy.

WSZYSTKIE BŁĘDY ZGŁASZAJ DO SUPPORTU :!:
Powodzenia :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cukier
PostWysłany: Śro Lis 09, 2016 1:46 am 
Offline
osłuchany
osłuchany

Dołączenie: Wto Paź 25, 2016 1:44 pm
Postów: 6
nad wyraz wyczerpująca odpowiedź,wielkie dzięki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cukier
PostWysłany: Śro Lis 09, 2016 6:36 am 
Offline
sympatyk
sympatyk

Dołączenie: Wto Lis 01, 2016 10:21 am
Postów: 10
Witam
Cukier z założenia przestanie lecieć z domu wróżki po zakończeniu zadania Sweet Madness ( słodkie szaleństwo) jeśli będzie już 7/7 to już koniec, lub zakończenie zadania W pogoni za cukierkami 5/5 też nie wiedziałam, mogłam poczekać z zakończeniem zadania, a tak nie będę miała już cukru, to nie błąd tylko nikt prędzej nie dał o tym znać, tutaj na stronie potwierdzenie 5 punkt od dołu http://charmfarm.wikia.com/wiki/Halloween_Event_2016.
Jeśli chodzi o lizaki, to one zaczynają spadać ze sklepików dopiero jak zrobi się zamek Szmokuli na 5 poziom ( chyba z tego co pamiętam) i to ten zamek uruchamia quest lizakowy quest chyba Przysmaki dla wszystkich - czy jakoś tak się nazywał.
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cukier
PostWysłany: Śro Lis 09, 2016 6:54 am 
Offline
sympatyk
sympatyk

Dołączenie: Wto Lis 01, 2016 10:21 am
Postów: 10
Ponownie - niestety ten sposób u nas nie działa, lub ja nie potrafię go uruchomić, można pozbyć się kapeluszy i duchów bez zużywania zapasów, to uzupełnienie update gry sprzed 3 dni http://charmfarm.wikia.com/wiki/Halloween_Event_2016
Może ktoś potrafi tego sposobu użyć i powie jak, chyba że w wersji polskiej nie działa :(.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cukier
PostWysłany: Śro Lis 09, 2016 2:03 pm 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 7:01 pm
Postów: 16
Żeby pozbyć się kapeluszy bez zapasów słodkości, prosimy sąsiadów aby klikali na kapelusze ale zanim zaakceptujesz zbiór kapeluszy przez sąsiada to najpierw sam je zbierz po podświetleniu które kapelusze zbierze sąsiad wtedy śmiało akceptuj i masz z głowy figurki duchów w każdej postaci oraz skrzynki :)

Mam nadzieję że zrozumiale wytłumaczyłam ;)

Jeśli chodzi o cukier to być może przestaje on lecieć z domu wróżki po ukończeniu zadania tym bardziej że dostaniesz cukier od sąsiadów ale lizaki to już inna bajka-jest to bug w grze i support odpisuje że próbują go naprawić.Lizaki są niezbędne do wyrobu słodkich dyń w warsztaciku a dynie niezbędne do wyeliminowania figurki Wodza Duchów a Wódz pokazuje się z kapeluszy nie patrząc na zadania :D W sumie to mam go serdecznie dość :lol:


CZY KTOŚ WIE CO ZROBIĆ ŻEBY WYPADAJKI Z GWONKA ZALICZAŁO DO ZADANIA>???


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cukier
PostWysłany: Śro Lis 09, 2016 3:22 pm 
Offline
sympatyk
sympatyk

Dołączenie: Wto Lis 01, 2016 10:21 am
Postów: 10
Witam, jeśli chodzi o tłumaczenie to nie problem, przetłumaczyłam sobie, tylko to podświetlenie u mnie nie działa, nie mam jak poprosić o to sąsiadów, eh nic to jutro i tak się kończy ten event to może samo wszystko zniknie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cukier
PostWysłany: Śro Lis 09, 2016 6:09 pm 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 7:01 pm
Postów: 16
Kup Tablicę Ogłoszeniową i wpisz tam Apel do sąsiadów-fakt nie wszyscy spełniają prośby ale ważne żeby choć paru sąsiadów to zrobiło :)
Możesz też kupić drogowskaz z napisem "potrzebna pomoc" kosztuje 5 rubinów więc koszt niewielki i postawić przy fioletowych kapelutkach :)

No fakt jutro koniec i też mnie ciekawi co zrobią z tą rzeszą Wodza Duchów- :o

Przy okazji może wiesz gdzie znajdę Fabrykę Zabawek>? Nigdzie u mnie tego budynku nie ma-nawet za rubiny :( Chyba że trzeba jakiejś misji żeby budynek się pojawił.. :roll:
Mam dopiero 26lev..ale gram od może miesiąca..

Pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cukier
PostWysłany: Śro Lis 09, 2016 7:20 pm 
Offline
sympatyk
sympatyk

Dołączenie: Wto Lis 01, 2016 10:21 am
Postów: 10
Dotka, dzięki za odpowiedź, - jedli chodzi o warsztat zabawek można szukać pod Toy Workshop, to zrozumiałam, że on pojawi się dopiero razem w eventem świątecznym- trochę info tutaj jeśli to pomoże http://charmfarm.wikia.com/wiki/Time_to_Give_Gifts
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cukier
PostWysłany: Śro Lis 09, 2016 8:50 pm 
Offline
bywalec
bywalec

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 7:01 pm
Postów: 16
Iska dzięki za cenne rady - widziałam to info świątecznego eventu ale przyznaje że nie poczytałam tylko zobaczywszy budynek kurcgalopkiem przetrząsnęłam wszystko w swoim lesie :lol: Poczytam zaraz dokładnie :)

Pozdrawiam serdecznie :)

ps.Dziś zasypało nas śniegiem :D :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności