Serwer gier internetowych
Serwer gier internetowych
- strona główna

Forum gier internetowych

Dyskusje i porady dla użytkowników gier internetowych produkcji PLINGA.
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:51 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: szukam
PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 3:51 pm 
Offline
nowicjusz
nowicjusz

Dołączenie: Nie Sie 19, 2018 3:44 pm
Postów: 2
dzień dobry poszukuję konta do gry klondike którego już ktoś nie potrzebuję niech chce mi się grac od początku ponieważ jest nud nawiej ale jak czytałem już jak się ma 10 lvl to się gra lepiej jeśli by ktoś miał to niech napiszę chciał bym pograć w klondike lecz nie mam konta .


Góra
 Profil  
 

Gracz komputerowy



 Temat postu: Re: szukam
PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 7:39 pm 
Offline
znawca
znawca
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 03, 2015 11:41 am
Postów: 297
pepik515 napisał(a):
dzień dobry poszukuję konta do gry klondike którego już ktoś nie potrzebuję niech chce mi się grac od początku ponieważ jest nud nawiej ale jak czytałem już jak się ma 10 lvl to się gra lepiej jeśli by ktoś miał to niech napiszę chciał bym pograć w klondike lecz nie mam konta .


Proponuję grać od początku a to dlatego ze pierwsze poziomy przechodzi się bardzo szybko. Rób zadania z lewej strony gry, za nie będziesz dostawał różne rzeczy potrzebne do grania. Buduj fabryki i wskazuj Eskimosom by rozwalali kamienie i drzewa, Hoduj ptactwo i bydło tyle na ile będziesz mia możliwości. Grając systematycznie nie obejrzysz się a będziesz przechodził poziomy. :D
Jeśli będziesz miał pytania to wejdź na czat założony przez graczy i pytaj, szybciej uzyskasz odpowiedź na pytania :D : utn.pl/KlondikePL
Pokaże się okno z odliczaniem a następnie Continue na które musisz kliknąć.

_________________
Czat dla Klondike: utn.pl/KlondikePL lub https://webchat.freenode.net/#KlondikePL
Polecam temat : http://forum.freeware.info.pl/viewtopic.php?f=4&t=351


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 2 godziny


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Rezenzje gier | Powered by phpBB © 2014 phpBB Group

Redakcja serwisu forum.freeware.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności